Головне управлiння статистики у Львiвськiй областi Головне управлiння статистики у Львiвськiй областi | Тематичні розділи
Головна Тематичні розділи »


Вітаємо відвідувачів web-сайту Головного управління статистики у Львівській області!

Для зручності надаємо в користування різноманітний інформаційно-аналітичний матеріал, який характеризує соціально-економічний розвиток Львівщини, а також інформацію щодо методології та звітності за тематичними розділами. Кожний із розділів має свою стандартизовану структуру:

   Новини - короткі інформаційно-аналітичні тематичні повідомлення галузевої статистики: експрес-випуски, прес-релізи, оголошення.

   Основні індикатори - основні статистичні показники представлені у вигляді готових таблиць. Передбачена можливість переходу до Бази даних, де інформація подається більш детально.

   Статистичні таблиці - дані тематичних розділів представлені у вигляді готових статистичних таблиць. Кожна із таблиць вміщує найбільш повну статистичну інформацію в динаміці за переліком основних показників вибраної тематики. Режим "побудуй свою таблицю" дає можливість користувачу самостійно здійснювати побудову таблиці із показників Бази даних відповідно до потреб користувача за необхідними показниками та їх значеннями.

   Бази даних - річна та оперативна інформація щодо основних показників галузевої статистики наведена у вигляді динамічних таблиць. Передбачає пошук необхідних статистичних даних за переліком показників, їх змінних та періодом. До таблиць та їх показників подаються методологічні пояснення. Представлення даних із використанням програмних засобів сімейства PC-Axis забезпечує:
   сортування та формування необхідної інформації на основі вибраних показників та їх змінних;
   представлення вибраної таблиці на екрані або можливість її збереження у форматах Excel, Html, XML;
   представлення даних за допомогою діаграм;
   можливість роздруку кожної із таблиць.

   Публікації - містить перелік публікацій (збірників, бюлетенів, доповідей) з тематики. Для більшості публікацій наведені передмова, зміст, коротка анотація та вартість. Для безкоштовного користування в повному обсязі надаються статистичні публікації за попередні роки.

   Графічні дані - у кожному тематичному розділі основні статистичні показники за відповідною тематикою представлені за допомогою графіків та діаграм.

   Методологія - подаються основні методологічні пояснення та рекомендації Держстату України щодо організації статистичних спостережень, проведення розрахунків статистичних показників, а також визначення статистичних показників, які зустрічаються у статистичних таблицях.

   Бланки статистичної звітності та інструкції - у кожному тематичному розділі містяться бланки форм статистичної звітності та інструкції щодо їх заповнення.

   Контакт - наведена назва структурного підрозділу, прізвище та контактний телефон керівника, відповідального за розробку та інформаційне наповнення тематичного розділу.
© ГУСуЛО, 2001-2017
Обов'язкове посилання на джерело