Facebook  RSS-новини       English
Головна
Головна
 Про нас  Діяльність
Головного управління
 Нормативна база Методологія,
класифікації
 Публічна
інформація
Замовлення
інформації
   Корисні ресурси   Про сайт   Мапа сайту   Контакти  
Головне управлiння статистики у Львiвськiй областi | Версія для друку
Головне управлiння статистики у Львiвськiй областi Головне управлiння статистики у Львiвськiй областi | Тематичні розділи
Головна Тематичні розділи »


Вітаємо відвідувачів веб-сайту Головного управління статистики у Львівській області!


Для зручності подаємо різноманітний інформаційно-аналітичний матеріал за тематичними розділами. Кожний із розділів має стандартизовану структуру:

Новини – короткі інформаційно-аналітичні повідомлення галузевої статистики: експрес-випуски, прес-релізи, оголошення.
Таблиці – дані тематичних розділів представлені у вигляді готових статистичних таблиць. Режим "детальніше" дає можливість користувачу самостійно здійснювати побудову таблиці за необхідними показниками та часовим розрізом.
Графіка – основні статистичні показники за відповідною тематикою представлені за допомогою графіків та діаграм.
Бази даних – річна та оперативна інформація щодо основних показників галузевої статистики. Передбачає пошук необхідних статистичних даних за переліком показників, їх змінних та періодом. До таблиць та їх показників подаються методологічні пояснення. Представлення даних із використанням програмних засобів сімейства PC-Axis забезпечує:
   сортування та формування необхідної інформації на основі вибраних показників та їх змінних;
   представлення вибраної таблиці на екрані або можливість її збереження у форматах Excel, Html, XML;
   представлення даних за допомогою діаграм;
   можливість роздруку кожної із таблиць.
Публікації – містить перелік збірників з тематики. Для безкоштовного користування в повному обсязі надаються статистичні публікації за попередні роки.
Методологія – подаються основні методологічні пояснення та рекомендації Держстату України щодо організації статистичних спостережень, проведення розрахунків статистичних показників, а також класифікація та статистичні терміни.
Бланки статистичної звітності та інструкції – у кожному тематичному розділі містяться бланки форм статистичної звітності, інструкції та роз’яснення щодо їх заповнення.
Контактні дані – наведена назва структурного підрозділу, прізвище та контактний телефон керівника, відповідального за розробку та інформаційне наповнення тематичного розділу.
© ГУСуЛО, 2001-2019
Обов'язкове посилання на джерело