Facebook  RSS-новини       English
Головна
Головна
 Про нас  Діяльність
Головного управління
 Нормативна база Методологія,
класифікації
 Публічна
інформація
Замовлення
інформації
   Корисні ресурси   Про сайт   Мапа сайту   Контакти  
Новини »
Для респондентів »
Оголошення »
Події »
Статистична інформація »
База даних »
Cтатистика районів
та міст »
Повідомлення і аналітика »
Публікації »
Тематичні розділи »
Єдиний державний реєстр
підприємств і організацій »
Регіон у фокусі »
Переписи »
Населення України »
Бібліотека »
Інфографіка »
Статистика для дітей і
про дітей »
Міжнародне
співробітництво »
Анкетні опитування »Єдиний ВЕБ-портал органів виконавчої влади України

Національне агентство з питань запобігання корупції

Державна служба статистики України

Національна академія статистики, обліку та аудитузбільшити розмір шрифта зменшити розмір шрифта  Версія для друку
Головне управлiння статистики у Львiвськiй областi | Про сайт
Головна Про сайт »


Ласкаво просимо на веб-сайт Головного управління статистики у Львівській області!


Статистичні дані та інша інформація, представлені на цьому сайті, доступні для Вас безкоштовно. Індивідуальну інформацію, статистичні публікації та інформаційно-статистичні продукти Ви можете замовити на платній основі.

Головна сторінка сайту розділена на три основні зони:
 • центральну – містить оперативну інформацію щодо найважливіших статистичних показників та останні повідомлення: експрес-випуски, інформацію для ЗМІ, оголошення;
 • бічну ліву – включає широкий спектр статистичних даних, повідомлень, інформацію про публікації, матеріали перепису населення;
 • бічну праву – наведена різноманітна інформація для респондентів, користувачів та про статистичну діяльність.
 •    Яку інформацію можна знайти на нашому веб-сайті?

  СТАТИСТИЧНІ ДАНІ

  База даних – статистичний продукт, що включає в себе річну та оперативну інформацію щодо основних показників статистики, згруповану за тематичними розділами, яка подається у вигляді динамічних таблиць. Функціонування забезпечують програмні продукти сімейства PC-Axis.

  Статистична інформація – річна та оперативна статистична інформація, представлена у вигляді статистичних таблиць, які стандартизовані Державною службою статистики України.

  Паспорт регіону – інформаційний банк даних статистичних показників Львівської області та її регіонів.

  Тематичні розділи – різноманітний інформаційно-аналітичний матеріал, наведений за тематичними розділами. Кожний із розділів містить інформаційну частину (статистичні таблиці, бази даних), аналітичну (експрес-випуски, графічні дані), публікації, інформацію щодо методології та звітності. Статистичні таблиці представлені у вигляді готових таблиць та містять режим "Побудуй свою таблицю", що дає можливість користувачу самостійно здійснювати побудову таблиці відповідно до своїх потреб.

  Місто Львів – інформаційно-аналітичний матеріал, який характеризує економічне і соціальне становище міста Львова.

  АНАЛІТИЧНА ІНФОРМАЦІЯ

  Соціально-економічне становище регіону – узагальнена щомісячна інформація з основних питань економічного і соціального становища області.

  Експрес-випуски та Інформація для ЗМІ – оперативна статистична інформація з окремих актуальних питань за результатами статистичних спостережень.

  Тенденції у графіках – графічний матеріал, на якому наглядно відображені найважливіші тенденції, що відбувались в економіці Львівської області впродовж останніх років.

  ДОДАТКОВА ІНФОРМАЦІЯ

  Статистика імен – банк даних, що містить інформацію про історію виникнення власних імен, їх перелік, тлумачення, календар іменин, статистичні дані про новонароджених.

  Калькулятор інфляції – інтерактивний сервіс, який дозволяє здійснювати розрахунок індексу споживчих цін (індексу інфляції) за будь-який період.

  Публікації – розділ сайту, на якому можна ознайомитись з переліком та коротким змістом офіційних статистичних публікацій Головного управління статистики у Львівській області – статистичними збірниками, бюлетенями, економічними доповідями, а також замовити їх.

  Щорічники Львівської області та міста Львова – найголовніші публікації. Представлені у них статистичні таблиці, графіки і карти дають можливість всесторонньо здійснити аналіз соціально-економічних процесів, які відбуваються на Львівщині.

  Для респондентів – розділ сайту, де наведені бланки форм статистичної звітності, інструкції щодо їх заповнення, інформація щодо порядку та термінів подання державної звітності, про запровадження електронної звітності.

  Єдиний державний реєстр підприємств і організацій України – розділ сайту, у якому наведена нормативно-правова інформація з питань ведення ЄДРПОУ, дані про кількість суб'єктів реєстру, про порядок і умови надання користувачам інформації з ЄДРПОУ.

  Пошук інформації на нашому веб-сайті можна здійснити за:
 • темами – розділ містить статистичні дані, аналітичний матеріал, інформацію щодо методології та звітності, які згруповані за окремими тематичними розділами;
 • ключовими словами у системі "Пошук", розміщеній у бічній лівій зоні сторінок;
 • мапою сайту.

 • НЕ МОЖЕТЕ ЗНАЙТИ ТЕ, ЩО ПОТРІБНО?

  Напишіть нам листа:      ve@lv.ukrstat.gov.ua

     Авторське право

  Зміст і дизайн веб-сайту захищені авторськими правами. Матеріал сайту (текст, статистичні таблиці, графіки тощо) можна копіювати, зберігати в електронному вигляді, роздруковувати або передавати третім особам при умові посилання на джерело, з якого отримано матеріал – Головне управління статистики у Львівській області. Крім того, у посиланні необхідно наводити адресу нашого веб-сайту: www.lv.ukrstat.gov.ua.

     Конфіденційність

  Конфіденційність статистичної інформації забезпечується Законом України "Про державну статистику" (статті 21 та 22), відповідно з яким первинні дані, отримані органами державної статистики від респондентів під час проведення статистичних спостережень, використовуються виключно для статистичних цілей у зведеному знеособленому вигляді.

  Поширення статистичної інформації, на підставі якої можна визначити конфіденційну статистичну інформацію щодо конкретного респондента, забороняється.

   
   Про нас      Діяльність
  Головного управління
   Нормативна база Методологія,
  класифікації
   Публічна
  інформація
   Замовлення
  інформації
    
  © ГУСуЛО, 1999-2019
  Обов'язкове посилання на джерело
  Розробник сайту  
  Управління інформаційних технологій | Відділ інформаційних систем
  Державна служба статистики України Головне управлiння статистики у Львiвськiй областi