Головне управлiння статистики у Львiвськiй областi Головне управлiння статистики у Львiвськiй областi | Про сайт
Головна Про сайт »


Ласкаво просимо на веб-сайт Головного управління статистики у Львівській області!


Статистичні дані та інша інформація, представлені на цьому сайті, доступні для Вас безкоштовно. Індивідуальну інформацію, статистичні публікації та інформаційно-статистичні продукти Ви можете замовити на платній основі.

Головна сторінка сайту розділена на три основні зони:
 • центральну – містить оперативну інформацію щодо найважливіших статистичних показників та останні повідомлення: експрес-випуски, інформацію для ЗМІ, оголошення;
 • бічну ліву – включає широкий спектр статистичних даних, повідомлень, інформацію про публікації, матеріали перепису населення;
 • бічну праву – наведена різноманітна інформація для респондентів, користувачів та про статистичну діяльність.
 •    Яку інформацію можна знайти на нашому веб-сайті?

  СТАТИСТИЧНІ ДАНІ

  База даних – статистичний продукт, що включає в себе річну та оперативну інформацію щодо основних показників статистики, згруповану за тематичними розділами, яка подається у вигляді динамічних таблиць. Функціонування забезпечують програмні продукти сімейства PC-Axis.

  Статистична інформація – річна та оперативна статистична інформація, представлена у вигляді статистичних таблиць, які стандартизовані Державною службою статистики України.

  Паспорт регіону – інформаційний банк даних статистичних показників Львівської області та її регіонів.

  Тематичні розділи – різноманітний інформаційно-аналітичний матеріал, наведений за тематичними розділами. Кожний із розділів містить інформаційну частину (статистичні таблиці, бази даних), аналітичну (експрес-випуски, графічні дані), публікації, інформацію щодо методології та звітності. Статистичні таблиці представлені у вигляді готових таблиць та містять режим "Побудуй свою таблицю", що дає можливість користувачу самостійно здійснювати побудову таблиці відповідно до своїх потреб.

  Місто Львів – інформаційно-аналітичний матеріал, який характеризує економічне і соціальне становище міста Львова.

  АНАЛІТИЧНА ІНФОРМАЦІЯ

  Соціально-економічне становище регіону – узагальнена щомісячна інформація з основних питань економічного і соціального становища області.

  Експрес-випуски та Інформація для ЗМІ – оперативна статистична інформація з окремих актуальних питань за результатами статистичних спостережень.

  Тенденції у графіках – графічний матеріал, на якому наглядно відображені найважливіші тенденції, що відбувались в економіці Львівської області впродовж останніх років.

  ДОДАТКОВА ІНФОРМАЦІЯ

  Статистика імен – банк даних, що містить інформацію про історію виникнення власних імен, їх перелік, тлумачення, календар іменин, статистичні дані про новонароджених.

  Калькулятор інфляції – інтерактивний сервіс, який дозволяє здійснювати розрахунок індексу споживчих цін (індексу інфляції) за будь-який період.

  Публікації – розділ сайту, на якому можна ознайомитись з переліком та коротким змістом офіційних статистичних публікацій Головного управління статистики у Львівській області – статистичними збірниками, бюлетенями, економічними доповідями, а також замовити їх.

  Щорічники Львівської області та міста Львова – найголовніші публікації. Представлені у них статистичні таблиці, графіки і карти дають можливість всесторонньо здійснити аналіз соціально-економічних процесів, які відбуваються на Львівщині.

  Для респондентів – розділ сайту, де наведені бланки форм статистичної звітності, інструкції щодо їх заповнення, інформація щодо порядку та термінів подання державної звітності, про запровадження електронної звітності.

  Єдиний державний реєстр підприємств і організацій України – розділ сайту, у якому наведена нормативно-правова інформація з питань ведення ЄДРПОУ, дані про кількість суб'єктів реєстру, про порядок і умови надання користувачам інформації з ЄДРПОУ.

  Пошук інформації на нашому веб-сайті можна здійснити за:
 • темами – розділ містить статистичні дані, аналітичний матеріал, інформацію щодо методології та звітності, які згруповані за окремими тематичними розділами;
 • ключовими словами у системі "Пошук", розміщеній у бічній лівій зоні сторінок;
 • мапою сайту.

 • НЕ МОЖЕТЕ ЗНАЙТИ ТЕ, ЩО ПОТРІБНО?

  Напишіть нам листа:      ve@lv.ukrstat.gov.ua

     Авторське право

  Зміст і дизайн веб-сайту захищені авторськими правами. Матеріал сайту (текст, статистичні таблиці, графіки тощо) можна копіювати, зберігати в електронному вигляді, роздруковувати або передавати третім особам при умові посилання на джерело, з якого отримано матеріал – Головне управління статистики у Львівській області. Крім того, у посиланні необхідно наводити адресу нашого веб-сайту: www.lv.ukrstat.gov.ua.

     Конфіденційність

  Конфіденційність статистичної інформації забезпечується Законом України "Про державну статистику" (статті 21 та 22), відповідно з яким первинні дані, отримані органами державної статистики від респондентів під час проведення статистичних спостережень, використовуються виключно для статистичних цілей у зведеному знеособленому вигляді.

  Поширення статистичної інформації, на підставі якої можна визначити конфіденційну статистичну інформацію щодо конкретного респондента, забороняється.

  © ГУСуЛО, 2001-2019
  Обов'язкове посилання на джерело