Головне управлiння статистики у Львiвськiй областi Головне управлiння статистики у Львiвськiй областi | Про сайт
Головна Про сайт »


Ласкаво просимо на веб-сайт Головного управління статистики у Львівській області!

Статистичні дані та інша інформація, представлені на цьому сайті, доступні для Вас безкоштовно. Індивідуальну інформацію, статистичні публікації та інформаційно-статистичні продукти Ви можете замовити на платній основі.

Головна сторінка сайту розділена на три основні зони:
 • центральну - містить оперативну інформацію щодо найважливіших статистичних показників та останні повідомлення: експрес-випуски, прес-релізи, оголошення;
 • бічну ліву - включає широкий спектр статистичних даних, повідомлень, інформацію про публікації, матеріали перепису населення;
 • бічну праву - наведена різноманітна інформація для респондентів, користувачів та про статистичну діяльність.
 •    Яку інформацію можна знайти на нашому веб-сайті?

  Статистичні дані

    База даних - статистичний продукт, що включає в себе річну та оперативну інформацію щодо основних показників статистики, згруповану за тематичними розділами, яка подається у вигляді динамічних таблиць. Функціонування забезпечують програмні продукти сімейства PC-Axis.

    Статистична інформація - річна та оперативна статистична інформація, представлена у вигляді статистичних таблиць, які стандартизовані Державною службою статистики України.

    Регіональна статистика Львівщини - інформаційний банк даних статистичних показників Львівської області та її регіонів.

    Тематичні розділи - різноманітний інформаційно-аналітичний матеріал, наведений за тематичними розділами. Кожний із розділів містить інформаційну частину (статистичні таблиці, бази даних), аналітичну (експрес-випуски, графічні дані), публікації, інформацію щодо методології та звітності. Статистичні таблиці представлені у вигляді готових таблиць та містять режим "Побудуй свою таблицю", що дає можливість користувачу самостійно здійснювати побудову таблиці відповідно до своїх потреб.

    Місто Львів - інформаційно-аналітичний матеріал, який характеризує економічне і соціальне становище міста Львова.

  Аналітична інформація

    "Соціально-економічне становище регіону" - узагальнена щомісячна інформація з основних питань економічного і соціального становища області.

    Експрес-випуски, прес-релізи - оперативна статистична інформація з окремих актуальних питань за результатами статистичних спостережень.

    Тенденції у графіках - графічний матеріал, на якому наглядно відображені найважливіші тенденції, що відбувались в економіці Львівської області впродовж останніх років.

  Додаткова інформація

    Статистика імен - банк даних, що містить інформацію про історію виникнення власних імен, їх перелік, тлумачення, календар іменин, статистичні дані про новонароджених.

    Калькулятор інфляції - інтерактивний сервіс, який дозволяє здійснювати розрахунок індексу споживчих цін (індексу інфляції) за будь-який період.

    Публікації - розділ сайту, на якому можна ознайомитись з переліком та коротким змістом офіційних статистичних публікацій Головного управління статистики у Львівській області - статистичними збірниками, бюлетенями, економічними доповідями, а також замовити їх.

    Щорічники Львівської області та міста Львова - найголовніші публікації. Представлені у них статистичні таблиці, графіки і карти дають можливість всесторонньо здійснити аналіз соціально-економічних процесів, які відбуваються на Львівщині.

    Для респондентів - розділ сайту, де наведені бланки форм статистичної звітності, інструкції щодо їх заповнення, інформація щодо порядку та термінів подання державної звітності, про запровадження електронної звітності.

    Єдиний державний реєстр підприємств і організацій - розділ сайту, у якому наведена нормативно-правова інформація з питань ведення ЄДРПОУ, дані про кількість суб'єктів реєстру, про порядок і умови надання користувачам інформації з ЄДРПОУ.

  Пошук інформації на нашому веб-сайті можна здійснити за:
 • темами - розділ містить статистичні дані, аналітичний матеріал, інформацію щодо методології та звітності, які згруповані за окремими тематичними розділами;
 • ключовими словами у системі "Пошук", розміщеній у бічній лівій зоні сторінок;
 • мапою сайту.
 • Не можете знайти те, що потрібно?

  Напишіть нам листа:      ve@lv.ukrstat.gov.ua

     Авторське право

  Зміст і дизайн веб-сайту захищені авторськими правами. Матеріал сайту (текст, статистичні таблиці, графіки тощо) можна копіювати, зберігати в електронному вигляді, роздруковувати або передавати третім особам при умові посилання на джерело, з якого отримано матеріал - Головне управління статистики у Львівській області. Крім того, у посиланні необхідно наводити адресу нашого веб-сайту: www.lv.ukrstat.gov.ua.

     Конфіденційність

  Конфіденційність статистичної інформації забезпечується Законом України "Про державну статистику" (статті 21 та 22), відповідно з яким первинні дані, отримані органами державної статистики від респондентів під час проведення статистичних спостережень, використовуються виключно для статистичних цілей у зведеному знеособленому вигляді.

  Поширення статистичної інформації, на підставі якої можна визначити конфіденційну статистичну інформацію щодо конкретного респондента, забороняється.

  © ГУСуЛО, 2001-2019
  Обов'язкове посилання на джерело