Головне управлiння статистики у Львiвськiй областi Головне управлiння статистики у Львiвськiй областi | СтатБанк
Головна СтатБанк »   


Запрошуємо Вас відвідати СтатБанк Головного управління статистики у Львівській області!

Відвідувачам web-cайту та користувачам статистичної інформації пропонується широкий спектр статистичної інформації, яка всебічно характеризує економічні та соціальні аспекти розвитку області та її регіонів.

База даних дає користувачу можливість оперативно отримати різноманітну статистичну та адміністративну інформацію за усіма галузями статистики.

Для задоволення потреб широкого кола відвідувачів пропонуються різноманітні статистично-інформаційні продукти.

Розділ Статистичні індикатори містить оперативну інформацію щодо основних статистичних показників, які характеризють економіку Львівської області загалом та за основними видами діяльності у вигляді готових статистичних таблиць. Актуалізація інформації здійснюється відповідно до графіку оновлення.

Розділ База даних містить річну та оперативну інформацію щодо основних показників галузевої статистики. Актуалізація інформації у Базі даних здійснюється відповідно до графіку оновлення.

Функціонування Бази даних забезпечують програмні продукти сімейства PC-Axis.

Регіональна статистика Львівщини - інформаційний банк даних статистичних показників економічного та соціального становища Львівської області, її районів та міст обласного значення і України загалом, починаючи з 2000 року.

Якщо Вам потрібна статистична інформація, яка не знайшла відображення у СтатБанку та інші інформаційно-аналітичні матеріали, їх можна замовити на платній основі за додатковим замовленням у відділі поширення інформації, комунікацій із користувачами та громадськістю Головного управління статистики, за адресою:

79019, м.Львів,
пр.В.Чорновола, 4, корпус ІІ, кім.47
  (032) 258-59-51
електронна пошта  e-mail: ve@lv.ukrstat.gov.ua

© ГУСуЛО, 2001-2017
Обов'язкове посилання на джерело