Головне управлiння статистики у Львiвськiй областi Головне управлiння статистики у Львiвськiй областi | СтатБанк
Головна СтатБанк »   


Запрошуємо Вас відвідати СтатБанк Головного управління статистики у Львівській області!

Відвідувачам веб-cайту та користувачам статистичної інформації пропонується широкий спектр статистичної інформації, яка всебічно характеризує економічні та соціальні аспекти розвитку області та її регіонів.

Статбанк дає користувачу можливість оперативно отримати різноманітну статистичну та адміністративну інформацію за усіма галузями статистики.

Розділ База даних містить річну та оперативну інформацію щодо основних показників за галузями статистики. Функціонування Бази даних забезпечують програмні продукти сімейства PC-Axis. Актуалізація інформації у Базі даних здійснюється відповідно до графіку оновлення.

Паспорт регіону – містить широкий спектр систематизованої статистичної інформації щодо економічного та соціального становища районів та міст обласного значення.

Якщо Вам потрібна статистична інформація, яка не знайшла відображення у СтатБанку та інші інформаційно-аналітичні матеріали, їх можна замовити на платній основі за додатковим замовленням або звернутись у відділ поширення інформації, комунікацій із користувачами та громадськістю Головного управління статистики, за адресою:

79019, м.Львів,
пр.В.Чорновола, 4, корпус ІІ, кім.47
  (032) 258-59-51
електронна пошта  e-mail: ve@lv.ukrstat.gov.ua

© ГУСуЛО, 2001-2019
Обов'язкове посилання на джерело