Facebook  RSS-новини       English
Головна
Головна
 Про нас  Діяльність
Головного управління
 Нормативна база Методологія,
класифікації
 Публічна
інформація
Замовлення
інформації
   Корисні ресурси   Про сайт   Мапа сайту   Контакти  
Новини »
Публікації
Каталог »
Календар »
Нові публікації »
Замовлення публікацій »
Електронна бібліотека публікацій »
Для респондентів »
Оголошення »
СтатБанк »
Статистична інформація »
Повідомлення і аналітика »
Тематичні розділи »
Єдиний державний реєстр
підприємств і організацій »
Бібліотека »
Регіон у фокусі »
Інфографіка »
Статистика для дітей і
про дітей »
Переписи »
Населення України »
Міжнародне
співробітництво »
Єдиний ВЕБ-портал органів виконавчої влади України

 Урядова «гаряча лінія»

Національне агентство з питань запобігання корупції

Державна служба статистики України

Транскордонне співробітництво

збільшити розмір шрифта зменшити розмір шрифта   Версія для друку
Головне управлiння статистики у Львiвськiй областi | Нові публікації
Головна Публікації »   

Нові публікації

Шановні користувачі!

Пропонуємо Вам ознайомитись з переліком нових статистичних публікацій (статистичних збірників, бюлетенів та доповідей), виданих Головним управлiнням статистики у Львівськiй областi. Можна переглянути їх короткий зміст, обсяг, вартість у друкованому та електронному вигляді, а також замовити публікації.


  Тип
публікації сортування
Назва публікації / Анотація сортування Вміст Кількість
сторінок сортування
Вартість*, грн Замовити
сортування сортування
23.06.2017 збірник Колективні засоби розміщування та туристична діяльність у Львівській області (за 2016 рік) Анотація до публікації
Представлена інформація, що характеризує розвиток готельного та туристичного бізнесу Львівської області. Наводяться статистичні дані про діяльність колективних закладів розміщування – готельного типу та спеціалізованих (лікувально-оздоровчих, відпочинкових); дитячі заклади відпочинку та оздоровлення, що діяли упродовж літніх канікул. Також подано дані про основні показники діяльності турагентів та туроператорів області, екскурсійних організацій, кількість обслугованих ними туристів та екскурсантів, географію та мету подорожей. Дані представлені у динаміці з 2011 року. Інформація подається за районами та містами обласного значення, для порівняння наведено основні показники за регіонами України.
Переглянути вміст публікації 53 132.35 105.88 Замовити online
23.06.2017 доповідь Демографічні процеси у Львівській області у 2016 році Анотація до публікації
Проведено статистичний аналіз демографічної ситуації на Львівщині. Наводиться інформація про зміну кількості населення в динаміці, вплив міграції та природний рух населення (народжуваність і смертність населення); смертність дітей у віці до 1 року, статево-вікову структуру, показники демографічного навантаження на населення у віці 15–64 роки, середню очікувану тривалість життя чоловіків і жінок, середній вік населення.
  12 96.25 77.00 Замовити online
06.06.2017 бюлетень Соціально-економічне становище міста Львова у січні–квітні 2017 року Анотація до публікації
Щомісячний бюлетень містить оперативну статистичну інформацію з основних питань економічного та соціального становища м.Львова. В окремому розділі наведено основні показники у розрізі районів і міст Львівщини, що дає змогу оцінити внесок міста в економіку області.
Переглянути вміст публікації 51 77.54 32.97 Замовити online
31.05.2017 бюлетень Соціально-економічні показники Львівської області у січні–квітні 2017 року Анотація до публікації
Бюлетень містить основні показники, що характеризують економічне та соціальне становище Львівської області. Тенденції розвитку наглядно відображені у таблицях та графіках.
Переглянути вміст публікації 23 0.00 0.00  
31.05.2017 збірник Будівельна діяльність у Львівській області (за 2016 рік) Анотація до публікації
Містить інформацію щодо будівельної діяльності в області у 2016 році та порівняно з попередніми роками. Наводяться статистичні дані в динаміці про прийняття в експлуатацію об'єктів соціальної сфери, нежитлових будівель, інженерних споруд та виробничих потужностей, житлове будівництво. Подані показники, що характеризують роботу будівельних підприємств області, обсяги виконання будівельних робіт, індекси будівельної продукції за видами, виробництво продукції для будівництва. Дані подаються у розрізі районів і міст обласного значення, а також регіонів України.
Переглянути вміст публікації 77 136.36 109.09 Замовити online
31.05.2017 бюлетень Львівська область серед регіонів України у січні–березні 2017 року Анотація до публікації
Бюлетень містить інформацію, що характеризує економічне та соціальне становище Львівської області в порівнянні з регіонами держави. У розрізі областей України наведені показники демографії, соціальної сфери, зайнятості та безробіття, оплати праці, освіти та культури, туризму, злочинності, цін, сільського господарства, промисловості, будівельної діяльності та інвестицій, внутрішньої торгівлі, зовнішньоекономічної діяльності. За усіма основними показниками здійснено ранжування регіонів України.
Переглянути вміст публікації 60 85.56 68.45 Замовити online
31.05.2017 доповідь Основні тенденції соціально-економічного розвитку Львівської області у I кварталі 2017 року Анотація до публікації
Наведена інформація про основні тенденції економічного і соціального становища Львівської області. Аналіз подається за розділами: демографія, освіта, зайнятість та ринок праці, доходи населення, житлово–комунальне господарство, правопорушення, споживчі ціни, кількість суб’єктів ЄДРПОУ, промисловість, сільське господарство, інвестиції і будівельна діяльність, транспорт, пошта та зв’язок, наукова діяльність, зовнішньоекономічна діяльність, внутрішня торгівля, фінансові результати діяльності підприємств. Основні тенденції відображені у таблицях та графіках.
Переглянути вміст публікації 48 0.00 0.00  
31.05.2017 доповідь Про соціально-економічне становище Львівської області у січні–квітні 2017 року Анотація до публікації
Щомісячна доповідь, у якій здійснено аналіз основних тенденцій соціально-економічного становища Львівської області.
Переглянути вміст публікації 47 0.00 0.00  
31.05.2017 бюлетень Райони і міста Львівської області у січні–березні 2017 року Анотація до публікації
Щоквартальне видання, яке містить інформацію про соціально-економічну ситуацію у районах та містах Львівської області, що дозволяє здійснити комплексний порівняльний аналіз розвитку регіонів області. За основними показниками здійснено ранжування районів та міст обласного значення.
Переглянути вміст публікації 40 84.67 67.74 Замовити online
31.05.2017 бюлетень Соціально-економічне становище Львівської області за січень–квітень 2017 року Анотація до публікації
Щомісячне видання, яке містить оперативну статистичну інформацію з основних питань економічного і соціального становища області. Дані подаються в цілому по області, за видами економічної діяльності та за містами обласного значення і районами.
Переглянути вміст публікації 103 0.00 0.00  
30.05.2017 збірник Зовнішня торгівля Львівської області (за 2016 рік) Анотація до публікації
Містить статистичну інформацію, що характеризує результати зовнішньоекономічної діяльності підприємств регіону у сфері зовнішньої торгівлі товарами та послугами за 2010-2016 роки. Відомості подаються за країнами світу, за товарними групами та за основними видами послуг. Інформація представлена в цілому по області та у розрізі районів і міст обласного значення. За окремими показниками наведено міжрегіональні порівняння. Матеріали наглядно відображені у таблицях та графіках, надаються стислі методологічні пояснення.
Переглянути вміст публікації 66 132.35 105.88 Замовити online
30.05.2017 доповідь Сільське господарство Львівської області у 2016 році Анотація до публікації
Подається комплексний аналіз стану сільського господарства Львівської област у 2016 році порівняно з попередніми роками. Наводиться статистична інформація щодо обсягів сільськогосподарського виробництва; посівних площ, валових зборів та урожайності основних сільськогосподарських культур в усіх категоріях господарств; поголів’я сільськогосподарських тварин; собівартості та рентабельності виробництва основних видів сільськогосподарської продукції; обсягів та цін реалізації власно виробленої продукції сільськогосподарськими підприємствами (без урахування малих підприємств). Дані наводяться у динаміці, окремі показники порівнюються з показниками інших регіонів та України.
  15 93.04 74.43 Замовити online
29.05.2017 бюлетень Стан заборгованості з виплати заробітної плати в економіці Львівської області на 1 травня 2017 року Анотація до публікації
Містить дані про обсяги заборгованості з виплати заробітної плати працівникам підприємств, установ та організацій, за видами економічної діяльності, районами і містами, термінами утворення заборгованості станом на 1 число кожного місяця. Дані наводяться без урахування найманих працівників статистично малих підприємств і у фізичних осіб–підприємців.
Переглянути вміст публікації 27 73.53 58.82 Замовити online
25.05.2017 бюлетень Кількість найманих працівників та рівень оплати праці в економіці Львівської області у січні–березні 2017 року Анотація до публікації
Дані характеризують кількість найманих працівників в економіці та рівень оплати їх праці, втрати робочого часу, використання табельного фонду робочого часу, обсягів неповної вимушеної й добровільної зайнятості, руху робочої сили. Інформація наводиться за видами економічної та промислової діяльності. Окремі показники наведені в розрізі районів та міст обласного значення.
Переглянути вміст публікації 43 70.18 56.14 Замовити online
05.05.2017 бюлетень Соціально-економічне становище міста Львова у січні–березні 2017 року Анотація до публікації
Щомісячний бюлетень містить оперативну статистичну інформацію з основних питань економічного та соціального становища м.Львова. В окремому розділі наведено основні показники у розрізі районів і міст Львівщини, що дає змогу оцінити внесок міста в економіку області.
Переглянути вміст публікації 42 77.54 32.97 Замовити online
28.04.2017 збірник Кількість населення Львівської області (за 2016 рік) Анотація до публікації
Містить дані про кількість міського і сільського населення, формування приросту населення, групування районів, міст та селищ міського типу за кількістю населення, підсумки природного та міграційного рухів населення. Низка статистичних показників характеризує у динаміці не лише область, а й Україну загалом та її регіони.
Переглянути вміст публікації 64 108.28 86.62 Замовити online
28.04.2017 бюлетень Соціально-економічні показники Львівської області у січні–березні 2017 року Анотація до публікації
Бюлетень містить основні показники, що характеризують економічне та соціальне становище Львівської області. Тенденції розвитку наглядно відображені у таблицях та графіках.
Переглянути вміст публікації 23 0.00 0.00  
28.04.2017 доповідь Промисловість Львівської області у 2016 році Анотація до публікації
Подається комплексний аналіз стану та розвитку промисловості області за 2016 рік. Містить інформацію про обсяги та індекси промислової продукції, випуск продукції в натуральному виразі загалом та за видами промислової діяльності; зайнятість та оплату праці у промисловості, інвестування тощо. Основні показники порівнюються із загальнодержавними.
  27 112.29 89.83 Замовити online
28.04.2017 доповідь Про соціально-економічне становище Львівської області у січні–березні 2017 року Анотація до публікації
Щомісячна доповідь, у якій здійснено аналіз основних тенденцій соціально-економічного становища Львівської області.
Переглянути вміст публікації 37 0.00 0.00  
28.04.2017 бюлетень Соціально-економічне становище Львівської області за січень–березень 2017 року Анотація до публікації
Щомісячне видання, яке містить оперативну статистичну інформацію з основних питань економічного і соціального становища області. Дані подаються в цілому по області, за видами економічної діяльності та за містами обласного значення і районами.
Переглянути вміст публікації 69 0.00 0.00  
28.04.2017 бюлетень Стан заборгованості з виплати заробітної плати в економіці Львівської області на 1 квітня 2017 року Анотація до публікації
Містить дані про обсяги заборгованості з виплати заробітної плати працівникам підприємств, установ та організацій, за видами економічної діяльності, районами і містами, термінами утворення заборгованості станом на 1 число кожного місяця. Дані наводяться без урахування найманих працівників статистично малих підприємств і у фізичних осіб–підприємців.
Переглянути вміст публікації 27 73.53 58.82 Замовити online
20.04.2017 бюлетень Співробітництво Львівської області з країнами Європейського Союзу у 2016 році Анотація до публікації
У бюлетені наводяться дані про обсяги зовнішньої торгівлі товарами і послугами, обсяги прямих іноземних інвестицій за країнами ЄС у 2016 році у порівнянні з попередніми роками. Статистична інформація з зовнішньої торгівлі товарами і послугами подається у розрізі країн та за товарними групами, по іноземних інвестиціях - за країнами та за видами економічної діяльності. Крім того, подано товарну структуру експорту та імпорту товарів підприємств Львівської області з основними країнами-партнерами Європейського Союзу у 2016 році. Матеріали наглядно відображені у таблицях та графіках, містить стислі методологічні пояснення.
Переглянути вміст публікації 20 0.00 0.00  
04.04.2017 бюлетень Соціально-економічне становище міста Львова у січні–лютому 2017 року Анотація до публікації
Щомісячний бюлетень містить оперативну статистичну інформацію з основних питань економічного та соціального становища м.Львова. В окремому розділі наведено основні показники у розрізі районів і міст Львівщини, що дає змогу оцінити внесок міста в економіку області.
Переглянути вміст публікації 39 77.54 32.97 Замовити online
31.03.2017 бюлетень Соціально-економічні показники Львівської області у січні–лютому 2017 року Анотація до публікації
Бюлетень містить основні показники, що характеризують економічне та соціальне становище Львівської області. Тенденції розвитку наглядно відображені у таблицях та графіках.
Переглянути вміст публікації 23 0.00 0.00  
31.03.2017 доповідь Про соціально-економічне становище Львівської області у січні–лютому 2017 року Анотація до публікації
Щомісячна доповідь, у якій здійснено аналіз основних тенденцій соціально-економічного становища Львівської області.
Переглянути вміст публікації 37 0.00 0.00  

*- якщо вартість 0.00, то публікація у вільному доступі.

   - друкована публікація         - електронна версія публікації         - анотація до публікації   
 
 Про нас      Діяльність
Головного управління
 Нормативна база Методологія,
класифікації
 Публічна
інформація
 Замовлення
інформації
  
© ГУСуЛО, 1999-2017
Обов'язкове посилання на джерело
Розробник сайту  
Управління інформаційних технологій   
Державна служба статистики України Головне управлiння статистики у Львiвськiй областi