Facebook  RSS-новини       English
Головна
Головна
 Про нас  Діяльність
Головного управління
 Нормативна база Методологія,
класифікації
 Публічна
інформація
Замовлення
інформації
   Корисні ресурси   Про сайт   Мапа сайту   Контакти  
Новини »
Публікації
Каталог »
Календар »
Нові публікації »
Замовлення публікацій »
Електронна бібліотека публікацій »
Для респондентів »
Оголошення »
СтатБанк »
Статистична інформація »
Повідомлення і аналітика »
Тематичні розділи »
Єдиний державний реєстр
підприємств і організацій »
Бібліотека »
Регіон у фокусі »
Інфографіка »
Статистика для дітей і
про дітей »
Переписи »
Населення України »
Міжнародне
співробітництво »
Єдиний ВЕБ-портал органів виконавчої влади України

 Урядова «гаряча лінія»

Національне агентство з питань запобігання корупції

Державна служба статистики України

Транскордонне співробітництво

збільшити розмір шрифта зменшити розмір шрифта   Версія для друку
Головне управлiння статистики у Львiвськiй областi | Нові публікації
Головна Публікації »   

Нові публікації

Шановні користувачі!

Пропонуємо Вам ознайомитись з переліком нових статистичних публікацій (статистичних збірників, бюлетенів та доповідей), виданих Головним управлiнням статистики у Львівськiй областi. Можна переглянути їх короткий зміст, обсяг, вартість у друкованому та електронному вигляді, а також замовити публікації.


  Тип
публікації сортування
Назва публікації / Анотація сортування Вміст Кількість
сторінок сортування
Вартість*, грн Замовити
сортування сортування
10.08.2017 збірник Потенціал Львівської області в Україні (за 2016 рік) Анотація до публікації
Містить інформацію щодо внеску області у загальнодержавні показники економічного і соціального становища за 2016 рік у порівнянні з попередніми роками. Наведено частку Львівської області в Україні та місце серед регіонів, зокрема, за показниками промисловості, сільського господарства, інвестиційної та будівельної діяльності, транспорту, торгівлі та послуг, зовнішньоекономічної діяльності, освіти, культури, охорони здоров’я тощо. Для унаочнення подаються графіки щодо частки області в державі та місця серед регіонів. За низкою окремих показників наведено ранжування регіонів України за 2016 рік.
Переглянути вміст публікації 68 112.29 89.83 Замовити online
10.08.2017 доповідь Діяльність підприємств Львівської області у 2016 році Анотація до публікації
Пропонує аналіз інформації про стан та тенденції розвитку підприємств області, зокрема дані про кількість підприємств, зайнятих та найманих працівників, витрати на оплату праці, обсяги реалізованої продукції (робіт, послуг), а також основні фінансові показники діяльності – фінансовий результат до оподаткування, відомості про прибуткові та збиткові підприємства і суми одержаних ними прибутків (збитків), рентабельність (збитковість) операційної діяльності підприємств. Окремі показники пропонуються в порівнянні з загальнодержавними показниками. Дані наведені за видами економічної і промислової діяльності (без урахуванням зміни підприємствами основного виду економічної діяльності) та адміністративно-територіальними одиницями.
  14 104.27 83.42 Замовити online
10.08.2017 доповідь Соціально-демографічні характеристики домогосподарств Львівської області (за 2016 рік) Анотація до публікації
У доповіді надається аналіз щодо складу домогосподарств, житлових умов, наявності та використання земельних ділянок, худоби, птиці, бджіл, а також рівня освіти та статусу зайнятості, антропометричних даних членів домогосподарств.
  14 80.21 64.17 Замовити online
04.08.2017 бюлетень Соціально-економічне становище міста Львова у січні–червні 2017 року  Анотація до публікації
Щомісячний бюлетень містить оперативну статистичну інформацію з основних питань економічного та соціального становища м.Львова. В окремому розділі наведено основні показники у розрізі районів і міст Львівщини, що дає змогу оцінити внесок міста в економіку області.
Переглянути вміст публікації 39 77.54 32.97 Замовити online
31.07.2017 збірник Львівська область у цифрах (за 2016 рік) Анотація до публікації
Цікаве наглядне видання, яке містить широкий спектр основних статистичних показників, що комплексно характеризують соціально-економічне становище області за 2016 рік у порівнянні з попередніми роками. Інформація представлена у таблицях, графіках та діаграмах. Для порівняння наведені дані за регіонами України, а також у розрізі районів і міст області.
Переглянути вміст публікації 56 212.56 170.05 Замовити online
31.07.2017 збірник Самооцінка населенням Львівської області стану здоров’я та рівня доходів домогосподарств (за 2016 рік) Анотація до публікації
У публікації наведені підсумки вибіркового опитування членів домогосподарств, які приймають участь в обстеженні умов життя, щодо стану їх здоров’я у 2010–2016 роках. Інформація, наведена у збірнику, характеризує суб’єктивну оцінку стану здоров’я членів домогосподарств; рівень доступності для них послуг охорони здоров'я, можливість придбання ліків та медичного приладдя; показники народжуваності дітей жінками у віці 15 років і старші; дані щодо розповсюдженості тютюнокуріння тощо. Також у виданні наведена самооцінка домогосподарствами рівня своєї матеріальної забезпеченості і містяться дані щодо суб'єктивного визначення рівня достатності їхніх доходів для задоволення основних потреб.
Переглянути вміст публікації 51 112.29 89.83 Замовити online
31.07.2017 доповідь Про соціально-економічне становище Львівської області у січні–червні 2017 року Анотація до публікації
Щомісячна доповідь, у якій здійснено аналіз основних тенденцій соціально-економічного становища Львівської області.
Переглянути вміст публікації 37 0.00 0.00  
31.07.2017 бюлетень Соціально-економічні показники Львівської області у січні–червні 2017 року Анотація до публікації
Бюлетень містить основні показники, що характеризують економічне та соціальне становище Львівської області. Тенденції розвитку наглядно відображені у таблицях та графіках.
Переглянути вміст публікації 23 0.00 0.00  
31.07.2017 збірник Сільське господарство Львівської області (за 2016 рік) Анотація до публікації
Містить інформацію за 2016 та попередні роки, що характеризує ресурсні можливості сільського господарства: обсяги виробництва сільськогосподарської продукції у вартісних і натуральних показниках, урожайність сільськогосподарських культур, поголів’я сільськогосподарських тварин, продуктивність худоби і птиці, реалізацію сільськогосподарської продукції сільськогосподарськими підприємствами, наявність сільськогосподарської техніки, економічні показники діяльності сільськогосподарських підприємств. В окремому розділі наводяться дані про діяльність фермерських господарств. Подається інформація щодо кількості зайнятого населення, кількості працівників, середньомісячної номінальної заробітної плати найманих працівників, капітальних та прямих іноземних інвестицій, виробництва окремих видів харчових продуктів промисловими підприємствами за видами економічної діяльності. Дані наводяться у динаміці по області у розрізі категорій господарств, основні показники – у розрізі районів, для порівняння – за регіонами України.
Переглянути вміст публікації 183 208.55 166.84 Замовити online
31.07.2017 бюлетень Соціально-економічне становище Львівської області за січень–червень 2017 року Анотація до публікації
Щомісячне видання, яке містить оперативну статистичну інформацію з основних питань економічного і соціального становища області. Дані подаються в цілому по області, за видами економічної діяльності та за містами обласного значення і районами.
Переглянути вміст публікації 68 0.00 0.00  
28.07.2017 бюлетень Стан заборгованості з виплати заробітної плати в економіці Львівської області на 1 липня 2017 року Анотація до публікації
Містить дані про обсяги заборгованості з виплати заробітної плати працівникам підприємств, установ та організацій. Показники подаються станом на 1 число кожного місяця за видами економічної діяльності, районами і містами, термінами утворення заборгованості.
Переглянути вміст публікації 27 73.53 58.82 Замовити online
28.07.2017 збірник Торгівля Львівської області (за 2016 рік)  Анотація до публікації
Містить показники, які характеризують діяльність підприємств оптової та роздрібної торгівлі за 2016 рік у порівнянні з попередніми роками. Зокрема, наведено обсяги оптового та роздрібного товарообороту підприємств, їх структури у розрізі товарних груп, товарообороту з розрахунку на одного мешканця, а також наведена інформація про наявність мережі роздрібної торгівлі підприємств (магазини, кіоски, палатки). Крім того, публікуються основні економічні показники (кількість підприємств, кількість зайнятих та найманих працівників, обсяг реалізованої продукції, рівень рентабельності тощо) підприємств з основним видом діяльності "Оптова та роздрібна торгівля; ремонт автомобілів, побутових виробів та предметів особистого вжитку". Дані наведені в цілому по області та в розрізі районів і міст обласного значення. Окремі показники пропонуються в порівнянні з загальнодержавними показниками. Матеріали наглядно відображені у таблицях та графіках, містить стислі методологічні пояснення.
Переглянути вміст публікації 74 136.36 109.09 Замовити online
25.07.2017 збірник Транспорт і зв’язок Львівської області (за 2016 рік) Анотація до публікації
Містить інформацію щодо розвитку транспортної інфраструктури регіону у 2016 році порівняно з попередніми роками. Висвітлює показники діяльності підприємств транспорту: обсяги перевезень вантажів та пасажирів, вантажо- та пасажирооборот, їх індекси за видами транспорту та у територіальному розрізі, шляхи сполучення, рухомий склад. Представлені дані щодо середньорічної кількості працівників та їхньої заробітної плати, обсягів капітальних інвестицій, прямих іноземних інвестицій, фінансових результатів транспортних підприємств, експорту та імпорту транспортних послуг, забруднення атмосферного повітря. В окремий розділ виділено інформацію про основні кількісні та якісні показники, які характеризують розвиток всіх видів зв’язку. Показники наведені в цілому по області та її адміністративно-територіальних одиницях. Матеріали наглядно відображені у таблицях та графіках, містить стислі методологічні пояснення.
Переглянути вміст публікації 55 132.35 105.88 Замовити online
20.07.2017 доповідь Зайнятість та рівень оплати праці найманих працівників у 2016 році Анотація до публікації
Наводяться дані про кількість найманих працівників, використання робочого часу, обсягів вимушеної неповної зайнятості, плинності кадрів, заробітну плату працівників, її динаміку, середні рівні, диференціацію за видами економічної та промислової діяльності, районами та містами, у порівнянні із соціальними стандартами. Надається структура фонду оплати праці, розподіл працівників за розмірами нарахованої заробітної плати, динаміка реальної заробітної плати, стан виплати заробітної плати: динаміка сум заборгованості, джерела її утворення, терміни заборгованості, обсяги боргу за районами та містами, рух робочої сили.
  19 104.27 83.42 Замовити online
10.07.2017 бюлетень Основні показники діяльності підприємств Львівської області у 2016 році Анотація до публікації
Містить інформацію щодо діяльності підприємств за 2016 рік з їх розподілом на великі, середні, малі та мікропідприємства. Зокрема наведено дані про кількість підприємств, кількість зайнятих та найманих працівників, витрати на персонал та обсяг реалізованої продукції (товарів, послуг) підприємств. Дані наведені за видами економічної і промислової діяльності (без урахуванням зміни підприємствами основного виду економічної діяльності) та адміністративно-територіальними одиницями. Матеріали наглядно відображені у таблицях та графіках, містить стислі методологічні пояснення.
Переглянути вміст публікації 30 89.84 71.87 Замовити online
04.07.2017 бюлетень Соціально-економічне становище міста Львова у січні–травні 2017 року Анотація до публікації
Щомісячний бюлетень містить оперативну статистичну інформацію з основних питань економічного та соціального становища м.Львова. В окремому розділі наведено основні показники у розрізі районів і міст Львівщини, що дає змогу оцінити внесок міста в економіку області.
Переглянути вміст публікації 46 77.54 32.97 Замовити online
30.06.2017 збірник Довкілля Львівської області (за 2016 рік) Анотація до публікації
Наведено всебічну інформацію, що характеризує техногенне навантаження на навколишнє природне середовище, зокрема, надходження забруднюючих речовин в атмосферне повітря, скидання забруднених вод у водні об'єкти, основні показники утворення та поводження з відходами, використання водних і земельних ресурсів. Надано основні географічні, кліматичні та екологічні характеристики Львівської області, основні показники ведення лісового та мисливського господарства. Дані наводяться в динаміці в цілому по області, основні показники – у розрізі районів та міст обласного значення, для порівняння – за регіонами України.
Переглянути вміст публікації 117 164.43 131.54 Замовити online
30.06.2017 бюлетень Соціально-економічні показники Львівської області у січні–травні 2017 року Анотація до публікації
Бюлетень містить основні показники, що характеризують економічне та соціальне становище Львівської області. Тенденції розвитку наглядно відображені у таблицях та графіках.
Переглянути вміст публікації 23 0.00 0.00  
30.06.2017 доповідь Про соціально-економічне становище Львівської області у січні–травні 2017 року Анотація до публікації
Щомісячна доповідь, у якій здійснено аналіз основних тенденцій соціально-економічного становища Львівської області.
Переглянути вміст публікації 40 0.00 0.00  
30.06.2017 бюлетень Соціально-економічне становище Львівської області за січень–травень 2017 року Анотація до публікації
Щомісячне видання, яке містить оперативну статистичну інформацію з основних питань економічного і соціального становища області. Дані подаються в цілому по області, за видами економічної діяльності та за містами обласного значення і районами.
Переглянути вміст публікації 86 0.00 0.00  
30.06.2017 доповідь Інвестування економіки Львівської області у 2016 році Анотація до публікації
Подається комплексний аналіз інвестиційної діяльності в області у 2016 році та порівняно з попередніми роками. Подається інформація про фактично освоєні обсяги капітальних інвестицій, їх структуру за напрямками освоєння, джерелами фінансування, видами економічної діяльності, індекси капітальних інвестицій, а також обсяги інвестицій у житлове будівництво та на охорону навколишнього природного середовища. Аналізується динаміка прямих іноземних інвестицій в економіку області: наводяться статистичні дані про наявність іноземного капіталу, обсяги надходжень прямих іноземних інвестицій в область, зокрема за країнами–інвесторами, видами економічної діяльності, регіонами. Дані аналізуються у порівнянні із показниками України, інших областей.
  19 112.29 89.83 Замовити online
30.06.2017 збірник Інвестиції у Львівській області (за 2016 рік) Анотація до публікації
Містить інформацію, що характеризує розвиток інвестиційних процесів в економіці області за 2016 та попередні роки. У виданні наводяться статистичні дані про фактично освоєні обсяги капітальних інвестицій, їх структуру за напрямками освоєння, джерелами фінансування, видами економічної діяльності, індекси капітальних інвестицій, а також обсяги інвестицій у житлове будівництво та на охорону навколишнього природного середовища. Міститься інформація про наявність та рух іноземного капіталу в економіці області, а саме: обсяги прямих іноземних інвестицій за весь період інвестування, надходження інвестицій у динаміці за видами їх здійснення, країнами, видами економічної діяльності. Крім того, подається інформація про інвестиції підприємств і організацій Львівщини у країни світу. Основні показники подаються у розрізі районів і міст обласного значення, а також регіонів України.
Переглянути вміст публікації 114 144.38 115.50 Замовити online
29.06.2017 бюлетень Стан заборгованості з виплати заробітної плати в економіці Львівської області на 1 червня 2017 року Анотація до публікації
Містить дані про обсяги заборгованості з виплати заробітної плати працівникам підприємств, установ та організацій, за видами економічної діяльності, районами і містами, термінами утворення заборгованості станом на 1 число кожного місяця. Дані наводяться без урахування найманих працівників статистично малих підприємств і у фізичних осіб–підприємців.
Переглянути вміст публікації 27 73.53 58.82 Замовити online
23.06.2017 збірник Колективні засоби розміщування та туристична діяльність у Львівській області (за 2016 рік) Анотація до публікації
Представлена інформація, що характеризує розвиток готельного та туристичного бізнесу Львівської області. Наводяться статистичні дані про діяльність колективних закладів розміщування – готельного типу та спеціалізованих (лікувально-оздоровчих, відпочинкових); дитячі заклади відпочинку та оздоровлення, що діяли упродовж літніх канікул. Також подано дані про основні показники діяльності турагентів та туроператорів області, екскурсійних організацій, кількість обслугованих ними туристів та екскурсантів, географію та мету подорожей. Дані представлені у динаміці з 2011 року. Інформація подається за районами та містами обласного значення, для порівняння наведено основні показники за регіонами України.
Переглянути вміст публікації 53 132.35 105.88 Замовити online
23.06.2017 доповідь Демографічні процеси у Львівській області у 2016 році Анотація до публікації
Проведено статистичний аналіз демографічної ситуації на Львівщині. Наводиться інформація про зміну кількості населення в динаміці, вплив міграції та природний рух населення (народжуваність і смертність населення); смертність дітей у віці до 1 року, статево-вікову структуру, показники демографічного навантаження на населення у віці 15–64 роки, середню очікувану тривалість життя чоловіків і жінок, середній вік населення.
  12 96.25 77.00 Замовити online

*- якщо вартість 0.00, то публікація у вільному доступі.

   - друкована публікація         - електронна версія публікації         - анотація до публікації   
 
 Про нас      Діяльність
Головного управління
 Нормативна база Методологія,
класифікації
 Публічна
інформація
 Замовлення
інформації
  
© ГУСуЛО, 1999-2017
Обов'язкове посилання на джерело
Розробник сайту  
Управління інформаційних технологій | Відділ інформаційних систем
Державна служба статистики України Головне управлiння статистики у Львiвськiй областi