Головне управлiння статистики у Львiвськiй областi Головне управлiння статистики у Львiвськiй областi | Статистичні щорічники
Головна Публікації »

Статистичні щорічники

Пропонуємо Вашій увазі публікації Головного управління статистики у Львівській області "Статистичний щорічник Львівської області" за 2016 рік у двох частинах та "Статистичний щорічник міста Львова" за 2016 рік.


 

Статистичний щорічник Львівської області за 2016 рік

У першій частині щорічника наведено багатий статистичний матеріал щодо економічного і соціального становища Львівської області у 2016 році та порівняно з попередніми роками. Статистичні дані, представлені у таблицях, графіки та карти дають можливість отримати всебічне уявлення про зміни і тенденції, що відбуваються в економіці та соціальній сфері області. В окремому розділі для порівняння подаються основні показники регіонів України. Іноземним користувачам для зручності наведено англомовний варіант назв статистичних таблиць та повний зміст публікації.

 Переглянути публікацію »

Вартість друкованої публікації 277,00 грн, електронної версії – 0,00 грн
Замовити:   Замовити публікацію
 
 

Статистичний щорічник Львівської області за 2016 рік. Міста та райони Львівської області

У другій частині щорічника в динаміці відображено статистичні дані, що характеризують економічні та соціальні процеси, які відбуваються у районах та містах обласного значення Львівської області. Наведена інформація дозволяє здійснити комплексний порівняльний аналіз розвитку регіонів області. Іноземним користувачам для зручності наведено англомовний варіант назв статистичних таблиць та повний зміст публікації.

 Переглянути публікацію »

Вартість друкованої публікації 186,72 грн, електронної версії – 0,00 грн
Замовити:   Замовити публікацію
 
 

Статистичний щорічник міста Львова за 2016 рік

У щорічнику наведено інформацію щодо соціально-економічного становища м.Львова за 2016 рік у порівнянні з попередніми роками. Представлені статистичні дані дають можливість проаналізувати зміни і тенденції, що відбуваються в економіці та соціальній сфері міста, його значення в області. Для порівняння основні показники наведені за обласними центрами України. Іноземним користувачам для зручності наведено англомовний варіант назв статистичних таблиць та повний зміст публікації.

 Переглянути публікацію »

Вартість друкованої публікації 144,38 грн, електронної версії – 0,00 грн
Замовити:   Замовити публікацію
 

Для придбання щорічників Ви також можете звернутися у бібліотеку Головного управління статистики у Львівській області.

Переглянути статистичні щорічники за попередні роки можна тут:
Рік видання       

© ГУСуЛО, 2001-2018
Обов'язкове посилання на джерело