Головне управлiння статистики у Львiвськiй областi | Інформація для ЗМІ
Головна Повідомлення і аналітика »    Інформація для ЗМІ »     

  2018 2017
До святкових дат
04.04.2018 - прес-реліз № 31
Думка населення щодо стану свого здоров’я
Головне управління статистики у Львівській області інформує.

З метою дослідження самооцінки здоров’я та рівня захворюваності населення Головним управлінням статистики у жовтні 2017 року було проведене опитування осіб, які входять до складу домогосподарств, що брали участь в обстеженні умов їхнього життя.
За результатами дослідження, 66% жителів Львівщини оцінили стан свого здоров’я як добрий, 29% – як задовільний та 6% – як поганий (в Україні таких осіб відповідно 49%, 41% та 10%).
Серед регіонів країни найвища частка населення, яке оцінило стан свого здоров’я як добрий, у Львівській, Тернопільській, Чернівецькій та Івано-Франківській областях, а найбільша частка населення із поганим самопочуттям є найвищою у Сумській та Чернігівській областях. У країнах Європейського Союзу найздоровішими вважають себе мешканці Ірландії, Кіпру, Нідерландів та Швеції. Найбільш незадоволені станом свого здоров’я жителі Португалії, Литви та Латвії.
За результатами опитування, майже 80% мешканців Львівщини повідомили, що упродовж 2017 року хворіли. Переважно за медичною допомогою мешканці області зверталися до поліклініки (86%), у т. ч. до сімейного лікаря в поліклініці - 43%, стоматолога у державній медичній установі та у приватній установі відвідали 29% опитаних. Послугами швидкої медичної допомоги скористалось 1,5% осіб.
У 51% випадків причиною останнього візиту до лікаря була названа хвороба або проблеми зі здоров’ям, у 45% - було проходження профілактичного огляду, решта - у зв’язку з нещасним випадком або травмою, необхідністю поновлення рецептів та документів, сертифікатів тощо.
© ГУСуЛО, 2001-2018
Обов'язкове посилання на джерело