Головне управлiння статистики у Львiвськiй областi Головне управлiння статистики у Львiвськiй областi | Для респондентів
Головна Для респондентів »   


Шановні респонденти!

Дякуємо Вам за співпрацю і пропонуємо Вашій увазі інформацію щодо порядку та термінів подання державної статистичної звітності.

Рубрика "Статистичний календар" містить повний перелік державних статистичних спостережень (форм звітності), які проводяться у поточному місяці, із зазначенням дати та адреси їх подання.

Бланки форм статистичної звітності в електронному вигляді, інструкції щодо їх заповнення за тематичними розділами, а також табель (перелік) та альбом форм державних статистичних спостережень містяться у рубриці "Статистична звітність".

Отримати інформацію про перелік форм звітності, які має подавати в органи статистики конкретне підприємство, можна у рубриці "Ваші звіти".

Запрошуємо Вас до подання звітності за всіма формами державних статистичних спостережень за принципом «Єдиного вікна» за адресою: м.Львів, просп. В.Чорновола, 4, кімн. 15 (другий поверх).

У рубриці "Електронна звітність" Ви можете ознайомитись з інформацією щодо запровадження подання статистичної звітності в електронній формі.

Також тут подаються оголошення про важливі зміни у бланках форм статистичної звітності, порядку та термінах їх подання, про проведення конференцій, нарад тощо.

Анкетне опитування Запрошуємо Вас взяти участь в анкетному опитуванні.
© ГУСуЛО, 2001-2018
Обов'язкове посилання на джерело