Facebook  RSS-новини       English
Головна
Головна
 Про нас  Діяльність
Головного управління
 Нормативна база Методологія,
класифікації
 Публічна
інформація
Замовлення
інформації
   Корисні ресурси   Про сайт   Мапа сайту   Контакти  
Новини »
Оголошення »
Для респондентів »
Статистична інформація »
СтатБанк »
Повідомлення і аналітика »
Публікації »
Тематичні розділи »
Єдиний державний реєстр
підприємств і організацій »
Бібліотека »
Регіон у фокусі »
Інфографіка »
Статистика для дітей і
про дітей »
Переписи »
Населення України »
Міжнародне
співробітництво »Єдиний ВЕБ-портал органів виконавчої влади України

Національне агентство з питань запобігання корупції

Державна служба  статистики України

Національна академія статистики, обліку та аудитузбільшити розмір шрифта зменшити розмір шрифта   Версія для друку
Головне управлiння статистики у Львiвськiй областi | Оголошення
Головна Оголошення, події »   

Оголошення

Круглий стіл на тему "Транскордонна співпраця у галузі статистики"

У Головному управлінні статистики у Львівській області 8 липня 2015 року відбувся науковий семінар на тему « Транскордонна співпраця у галузі статистики».

У науковому семінарі крім представників Головного управління статистики у Львівській області взяли участь представники Департаменту міжнародного співробітництва Головного управління статистики Республіки Польща, Центру статистичних спостережень і освіти Головного управління статистики Республіки Польща, Управління статистики у м.Жешуві, Інституту регіональних досліджень НАН України, Львівського національного університету ім. Івана Франка, громадської організації «Європейський діалог».

В рамках семінару було обговорено низку питань з транскордонної співпраці, зокрема:
• реформування адміністративно-територіального устрою: польський досвід для України;
• розвиток системи транскордонної статистики: збір, обробка, аналіз та поширення статистичної інформації;
• формування системи інформаційного забезпечення функціонування транскордонного регіону: бази даних, статистичні публікації, веб- сайт тощо.

Науковий семінар розпочала начальник Головного управління статистики у Львівській області С.І. Зимовіна, яка розповіла про діяльність ГУС у сфері транскордонної співпраці та про необхідність тісної співпраці усіх інституцій, які займаються проблемами транскордонного співробітництва та розвитку транскордонного регіону.

Про результати функціонування наукового інформаційно-статистичного транскордонного кластера та про концепції спільних проектів у рамках Кластера «Інфостат Україна–Польща» розповів Семен Матковський, радник Голови Державної служби статистики України, завідувач кафедри статистики ЛНУ ім.І.Франка, голова Cпілки економістів Львівської області.

Презентації на тему «Транскордонне співробітництво як один з інструментів програм розвитку» та «Потенціал соціально-економічного розвитку Карпатського Єврорегіону» представили Марек Мрочковський, директор департаменту міжнародного співробітництва Головного управління статистики Республіки Польща та Марек Цєрпял-Волян, директор Управління статистики у м.Жешуві.

Про діяльність Центру статистичних спостережень і освіти Головного управління статистики Республіки Польща у сфері реалізації проектів, які фінансуються з європейських фондів, розповів Маріуш Край, директор Центру статистичних спостережень і освіти Головного управління статистики Республіки Польща.

Із доповіддю на тему «Оцінка стану і ефективності транскордонної співпраці Україна–Польща» виступив Олександр Софій (громадська організація «Європейський діалог»), який представив результати аналітичного дослідження політики транскордонного співробітництва Львівської області.

В науковому семінарі також взяли участь доцент кафедри статистики ЛНУ ім. І.Франка Ольга Гринькевич, заступник директора з наукової роботи Інституту регіональних досліджень НАН України Ірина Сторонянська, директор громадської організації «Європейський діалог» Ігор Каспрук.

Крім виступів у рамках програми семінару було активно обговорено проблематику проведення спільних спостережень та підготовки спільних публікацій у транскордонному просторі України та Польщі. В підсумку сторони домовились про підготовку та видання спільної українсько-польської публікації «Соціально-економічний потенціал Карпатського Єврорегіону 2011–2013» та її презентацію у Львові.

Окрім того, відбулося засідання учасників Кластера, на якому одноголосно прийнято у члени Кластера громадську організацію "Європейський діалог" (м.Львів, директор Ігор Каспрук).
 
 Про нас      Діяльність
Головного управління
 Нормативна база Методологія,
класифікації
 Публічна
інформація
 Замовлення
інформації
  
© ГУСуЛО, 1999-2018
Обов'язкове посилання на джерело
Розробник сайту  
Управління інформаційних технологій | Відділ інформаційних систем
Державна служба статистики України Головне управлiння статистики у Львiвськiй областi