Головне управлiння статистики у Львiвськiй областi Головне управлiння статистики у Львiвськiй областi | Оголошення
Головна Оголошення, події »   

Оголошення

Семінар «Українсько-польське прикордоння – простір для транскордонних досліджень»

У Головному управлінні статистики у Львівській області 28 грудня 2018 року відбувся семінар «Українсько-польське прикордоння – простір для транскордонних досліджень».

У семінарі взяли участь працівники Головного управління статистики у Львівській області, Управління статистики у Жешуві (Польща), кафедри статистики Львівського Національного університету ім. Ів.Франка.

В ході семінару було обговорено наступні питання:
- транскордонна співпраця у галузі статистики: здобутки, завдання і виклики;
- забезпечення потреб користувачів транскордонної статистики, підготовка спільних українсько-польських публікацій;
- статистична оцінка територіальної диференціації якості життя у прикордонних регіонах;
- динаміка і стан обстеження руху осіб, товарів і послуг на українсько-польському кордоні.

Начальник управління статистики у Жешуві доктор Марек Цєрпял-Волян доповідав про нові можливості та переваги використання Big data для статистичного аналізу, застосування новітніх методів отримання інформації, таких як веб-скрапінг, про приклади використання альтернативних джерел інформації для статистики. У своєму виступі пан Цєрпал-Волян також розповів про досвід польської статистики щодо проведення обстежень зі статистики туризму.

Начальник Головного управління статистики у Львівській області Свiтлана Зимовiна у своєму виступі повідомила про здобутки транскордонної співпраці між управлінням статистики у Жешуві та Головним управлінням статистики у Львівській області, зазначила актуальність використання новітніх методів отримання та аналізу інформації для статистики, а також визначила основні напрямки подальшого розвитку транскордонної статистики.

Повідомлення ГУСуЛО   Повідомлення ГУСуЛО   Повідомлення ГУСуЛО
© ГУСуЛО, 2001-2019
Обов'язкове посилання на джерело