Головне управлiння статистики у Львiвськiй областi Головне управлiння статистики у Львiвськiй областi | Оголошення
Головна Оголошення, події »   

Оголошення

Відбувся навчальний семінар у рамках проекту «Використання декількох методів дослідження на прикладі комплексних досліджень подорожей».

Головне управління статистики у Львівській області прийняло участь у першому етапі навчання, яке проводилося 4-7 липня 2017 року в місті Жешуві (Польща) у рамках проекту «Використання декількох методів дослідження на прикладі комплексних досліджень подорожей».

Метою проекту є зміцнення потенціалу розвитку офіційної статистики України шляхом передачі знань і досвіду польської державної статистики, а саме надання інформаційної підтримки для розробки комплексної статистичної системи моніторингу у сфері статистики туризму, національних рахунків, платіжного балансу та оцінки соціально-економічних явищ, що відбуваються на прикордонних територіях.

На першому етапі навчання було проаналізовано такі питання:
1. Потреби української статистики щодо організації, джерел даних та методів статистичних обстежень транскордонного руху транспортних засобів та домогосподарств, члени яких брали участь у закордонних подорожах;
2. Концепція рекомендацій щодо вдосконалення системи статистичної інформації в Україні в контексті моніторингу явищ в прикордонних регіонах;
3. Підготовка публікації «Дослідження подорожей – використання декількох методів дослідження. Концепція досліджень прикордонних регіонів України».
© ГУСуЛО, 2001-2018
Обов'язкове посилання на джерело