Головне управлiння статистики у Львiвськiй областi Головне управлiння статистики у Львiвськiй областi | Статистичні щорічники
Головна Публікації »

Статистичні щорічники


Пропонуємо до Вашої уваги Статистичний щорічник Львівської області – основну щорічну публікацію Головного управління статистики у Львівській області.
Вартість
друкованої публікації –
385,00 грн,
електронної версії –
320,00 грн.

Переглянути зміст »

Замовити »

Статистичний щорічник Львівської області (за 2020 рік)


Видання містить статистичний матеріал щодо соціального та економічного становища області у 2020 році порівняно з попередніми роками.

Статистичні дані, подані у таблицях, на графіках і діаграмах, дають змогу здійснити всебічний аналіз соціально-економічних та демографічних процесів у Львівській області. Публікація складається з 26 розділів. Кожний розділ починається із стислих методологічних пояснень, а також визначення окремих понять.

В окремому розділі наведена інформація за містами обласного значення та районами відповідно до адміністративно-територіального устрою, який діяв до набрання чинності постанови Верховної Ради України від 17 липня 2020 року №807-ІХ «Про утворення та ліквідацію районів».

Для порівняння подаються основні соціально-економічні показники за регіонами України. Для підготовки щорічника використано дані, отримані шляхом проведення державних статистичних спостережень, а також адміністративні дані державних органів, органів місцевого самоврядування та інших юридичних осіб.

Статистичні показники розподілені за видами економічної діяльності, видами продукції тощо. Показники за видами економічної діяльності наведені відповідно до Класифікації видів економічної діяльності Європейського Співтовариства (Rev.2, 2006).

Раніше опубліковані дані в окремих випадках уточнені, деякі показники за 2020 рік є попередніми. Дані щодо валового регіонального продукту, результатів обстеження умов життя домогосподарств наведені за 2019 рік.

Назви статистичних таблиць та повний зміст видання для зручності іноземних користувачів перекладено англійською мовою.

Користувачі статистичної інформації також можуть замовити електронний варіант щорічника на CD-диску.Для придбання щорічників Ви також можете звернутися у бібліотеку Головного управління статистики у Львівській області.

Переглянути статистичні щорічники за попередні роки можна тут:


Рік видання


© ГУСуЛО, 2001-2022
Обов'язкове посилання на джерело