Державна служба статистики України
Головне управління статистики у Львівській області
Facebook    Twitter    instagram
Головна
Головна
 Про нас  Діяльність
Головного управління
 Нормативна база Методологія,
класифікації
 Публічна
інформація
Замовлення
інформації
    Корисні ресурси    Мапа сайту    Контакти  
Новини
Міжнародне
співробітництво
Новини
Партнери
Українсько-польські та
зарубіжні публікації
Основні показники
транскордонних регіонів
Візуалізація показників
Транскордонна статистика
Для користувачів
Для респондентів
Оголошення
Події
Бази даних
Статистична інформація
Експрес-випуски та пресвипуски
Публікації
Статистика за темами
Львівська область
в Україні
Паспорт області
Населення України
Інфографіка
Ґендерна статистика
Статистика для школярів
Єдиний державний реєстр підприємств та організацій України (ЄДРПОУ)
Анкетні опитування
Бібліотека








Єдиний ВЕБ-портал органів виконавчої влади України

Платформа Центрів Дія

Національне агентство з питань запобігання корупції

Державна служба статистики України

Національна академія статистики, обліку та аудиту запрошує на навчання!





збільшити розмір шрифта зменшити розмір шрифта  
Головне управлiння статистики у Львiвськiй областi | Міжнародне співробітництво
Головна Міжнародне співробітництво »

Основні показники транскордонних регіонів






Природний рух населення на 1000 осіб




У 2021 році у зв’язку із пандемією COVID-19 в усіх регіонах зменшився рівень народжуваності та зріс рівень смертності. У Львівській області рівень народжуваності менший, ніж у воєводствах, а рівень смертності – вищий, і відповідно, суттєвіше природне скорочення населення. Природне скорочення населення відбулось в усіх регіонах.

Міграційний рух населення на 1000 осіб




Міграційний рух у воєводствах у 2021 році характеризувався від’ємним сальдо міграції (перевищення вибулих над прибулими). У Львівській області у 2021 році, на відміну від 2010 року, кількість прибулих перевищила кількість вибулих.

Середня очікувана тривалість життя населення при народженні, років



Середня тривалість життя чоловіків та жінок у воєводствах Польщі є вищою, ніж у Львівській області, зокрема чоловіків – на 4-6 років, жінок – на 3-4 роки

Рівні зайнятості та безробіття населення



Рівень безробіття населення порівняно з 2020 роком зменшився у Люблінському воєводстві. У Львівській області рівень безробіття залишається вищим, ніж у воєводствах

Примітка.У Львівській області рівень зайнятості та безробіття наведено щодо населення у віці 15 років і старше, у воєводствах Польщі – у віці 15-89 років (безробіття населення у віці 15-74 роки).

Розподіл зайнятого населення за видами економічної діяльності у 2021 році, у % до підсумку




У Львівській області найбільше населення зайнято у торгівлі та сільському господарстві, у Підкарпатському воєводстві – у промисловості та торгівлі, у Люблінському воєводстві – у сільському господарстві та промисловості.








Структура сукупних витрат домогосподарств у 2021 році, у % до підсумку




Більше половини витрат домогосподарств у Львівській області припало на купівлю продуктів харчування, більше десятої частини – на утримання житла.
У воєводствах на їжу витрачають менше (близько третини витрат у Підкарпатському воєводстві – 31% та четверта частина у Люблінському – 26%), більше – на утримання житла, на послуги охорони здоров’я, освіти, відпочинку та культури, у 2,1-2,4 раза більше – на транспорт та зв’язок.







Споживання окремих продуктів харчування у домогосподарствах у 2021 році


Споживання населенням окремих продуктів харчування у Львівській області перевищує відповідні показники у воєводствах. Зокрема майже у 3 рази більше спожито картоплі, у 1,7-2,7 раза більше – цукру та овочів, у 1,7 раза більше – яєць, на 35-40% більше спожито хліба і хлібних продуктів. М’яса і м’ясопродуктів споживалось на рівні сусідніх воєводств.

Рівень обладнання квартир житлового фонду у 2021 році


У Львівській області рівень обладнання квартир житлового фонду газом перевищував аналогічний показник у Підкарпатському воєводстві на 12 в.п., у Люблінському - майже удвічі. Рівень обладнання квартир водопроводом, каналізацією, опаленням був нижчим, ніж у воєводствах, на 11-22 в.п.
Прийняття в експлуатацію нового житла

Прийняття в експлуатацію нового житла у 2021 році порівняно з 2020 роком у Львівській області зросло на 19%, тоді як у воєводствах – на 6-9%.
Основні показники охорони здоров’я у 2021 році


Забезпеченість населення Львівської області лікарями та лікарняними ліжками вища, ніж у сусідніх воєводствах Польщі, середнім медичним персоналом – нижча, зокрема кількість лікарів на 10 тис. населення більша на 13-49%.

Структура валової доданої вартості за видами економічної діяльності у 2021 році, у % до підсумку




Промисловість забезпечувала у 2021 році п’яту частину валової доданої вартості (ВДВ) у Львівській області та у Люблінському воєводстві, близько третини – у Підкарпатському воєводстві.Вагому частку у Львівській області має також сільське господарство. Майже дві третини ВДВ у Львівській області та Люблінському воєводстві (у Підкарпатському воєводстві - 60%) створено у торгівлі та сфері послуг.






















Примітка. У воєводствах дані наведено за 2020 рік.
Структура посівних площ за групами культур у 2021 році


У Львівській області частка зернових та зернобобових культур у структурі посівних площ значно менша, порівняно з воєводствами – 44% та 72–74% відповідно. Проте значно більшою порівняно з воєводствами є частка посівних площ картоплі та овочів та технічних культур





Структура продукції сільського господарства у 2021 році, % до підсумку




У структурі продукції сільського господарства найбільшу частку у Львівській області займало виробництво картоплі, овочевих культур, плодів та ягід, друге та третє місця належали зерновим і зернобобовим культурам та технічним культурам.У Підкарпатському та Люблінському воєводствах у трійку лідерів входили зернові та зернобобові культури, картопля, овочі та фрукти та сільськогосподарські тварини .









Примітка. У воєводствах – молоко коров’яче.

Виробництво основних видів продукції рослинництва на 1 особу у 2021 році, кг


Львівська область є лідером з виробництва картоплі та овочевих культур у розрахунку на 1 особу населення - картоплі вироблено у 3,4-3,7 раза більше порівняно з воєводствами.
Люблінське воєводство значно випереджає сусідні Львівську область та Підкарпатське воєводство за виробництвом зернових культур та плодів і ягід.

Примітка. У воєводствах дані про виробництво картоплі наведено без урахування присадибних ділянок.

Виробництво основних видів продукції тваринництва на 1 особу у 2021 році, кг


Львівська область виробляла у розрахунку на 1 особу населення на 23-72% більше яєць порівняно з сусідніми воєводствами. Люблінське воєводство виробляло м’яса та молока у 1,7 та у 2,3 раза більше, ніж у Львівській області, та в 4,7 разів більше – ніж у Підкарпатському воєводстві.

Примітка. У воєводствах молоко наведено в літрах.

Індекси промислової продукції (2010=100%)


Темпи зростання обсягу промислової продукції відносно 2010 року у Львівській області є значно нижчими порівняно з Підкарпатським та Люблінським воєводствами.

Індекси будівельної продукції (2010=100%)


Відносно 2010 року обсяг виробленої будівельної продукції у Львівській області зріс у 2 рази, у воєводствах – на 48-52%.

Індекси споживчих цін (2010=100%)


Темпи зростання споживчих цін у Львівській області значно перевищують темпи інфляції у воєводствах. Відносно 2010 року у Львівській області ціни зросли утричі, у сусідніх регіонах Польщі – на 22-24%.

Примітка. Окремі відносні показники у воєводствах розраховано Головним управлінням статистики у Львівській області на основі даних управлінь статистики у Підкарпатському та Люблінському воєводствах.



Відділ публікаційної та інформаційно-
аналітичної роботи
ve@lv.ukrstat.gov.ua
(032) 258-59-28

 
 Про нас      Діяльність
Головного управління
 Публічна
інформація
 Замовлення
інформації
Мапа сайту   
© ГУСуЛО, 1999-2024
Обов'язкове посилання на джерело
Розробник сайту  
Управління інформаційних технологій | Відділ інформаційних систем