Facebook  RSS-новини       English
Головна
Головна
 Про нас  Діяльність
Головного управління
 Нормативна база Методологія,
класифікації
 Публічна
інформація
Замовлення
інформації
   Корисні ресурси   Про сайт   Мапа сайту   Контакти  
Новини »
Бібліотека
Про бібліотеку »
Нові надходження »
Українсько-польські та
зарубіжні публікації »
Електронна бібліотека
статистичих публікацій »
Пошук »
Для респондентів »
Оголошення »
СтатБанк »
Статистична інформація »
Повідомлення і аналітика »
Публікації »
Тематичні розділи »
Єдиний державний реєстр
підприємств і організацій »
Регіон у фокусі »
Інфографіка »
Статистика для дітей і
про дітей »
Переписи »
Населення України »
Міжнародне
співробітництво »Єдиний ВЕБ-портал органів виконавчої влади України

 Урядова «гаряча лінія»

Національне агентство з питань запобігання корупції

Державна служба  статистики України

Транскордонне співробітництво

збільшити розмір шрифта зменшити розмір шрифта   Версія для друку
Головне управлiння статистики у Львiвськiй областi | Бібліотека
Головна Бібліотека »

Спільні українсько-польські та міжнародні статистичні публікації »

Люблінське воєводство – підрегіони, повіти, гміни (2015)

Збірник / За редакцією Кшиштофа Марковського – Люблін: Управління статистики в Любліні, 2016. – 384 c.

Ця публікація доповнює статистичний щорічник Люблінського воєводства та видана з метою більш повної характеристики окремих сфер соціально-економічного життя воєводства в територіальному розрізі. Основна статистична інформація за підрегіонами, повітами та гмінами за 2015 рік упорядкована у 16-ти тематичних розділах, кожен з яких містить методологічні пояснення, а також для наочності дані представлені на графіках та картах. Окремі показники для Люблінського воєводства загалом наведені в загальних таблицях за 2000, 2005, 2008–2015 роки, а детальніше, в територіальному розрізі, – за 2005 і 2015 роки.

Мова: англійська, польська
Статистичний щорічник Люблінського воєводства (2015)

Збірник / За редакцією Кшиштофа Марковського – Люблін: Управління статистики в Любліні, 2016. – 390 c.

У загальних таблицях наведені основні показники щодо Люблінського воєводства і Польщі за 2015 рік, а також вибрані найважливіші дані про воєводство у часовому вимірі - за 2000, 2005, 2008–2015 роки.
Повна інформація про соціально-економічну ситуацію згрупована в 23 тематичні розділи та дозволить оцінити демографічний потенціал, умови та якість життя населення, стан економіки та навколишнього середовища даного воєводства. Кожен розділ містить методологічні пояснення. Інформація наведена за 2005, 2010, 2014 та 2015 роки. Публікація збагачена графіками та картограмами.

Мова: англійська, польська
Статистичний щорічник Республіки Польщі/Rocznik Statystyczny Rzeczypospolitej Polskiej (2014)

Збірник / за редакцією Janysza Witkowskiego – Варшава: Головне управління статистики, 2015. – 907 c.

У публікації представлена інформація, яка характеризує рівень життя суспільства та стан економіки Республіки Польщі, а також основні показники щодо її регіонів. Тут містяться також міжнародні порівняння, які дають змогу визначити місце Польщі серед європейських країн та у світі.
У загальних таблицях наведені окремі показники з 1946 року до 2014 року та основні індикатори щодо воєводств за 2014 рік.
Публікація складається з 28 тематичних розділів, кожен з яких містить методологічні пояснення та різноманітну і цікаву інформацію щодо окремих сфер життя суспільства та економіки. Інформація наведена за 2005, 2010, 2013 та 2014 роки.

Мова: польська, англійська
Історія Польщі в цифрах: Польща в Європі/Historia Polski w liczbach pt. „Polska w Europie”

Збірник / за редакцією проф. Franciszeka Kubiczka – Варшава: Головне управління статистики у Польщі, 2014. – 608 c.

Публікація присвячена 10-й річниці вступу Польщі до Європейського Союзу і є 3 томом у серії видань «Історія Польщі у цифрах».
Наведена статистична інформація, що характеризує соціально-економічний розвиток Польщі на тлі країн Європи з найдавніших часів (близько 1000 року) до 2010 року. Щодо цифрових даних під таблицями наведено коментарі та джерела інформації.
Публікація складається з 11 розділів: територія і населення; національність та віросповідання; матеріальні умови життя; освіта, культура, спорт; сільське господарство; промисловість; транспорт і зв’язок; зовнішня торгівля; фінанси; національний дохід; Польща у Європейському Союзі. Інформація представлена також на картах та графіках.

Мова: польська, англійська
Туристичний потенціал в Єврорегіоні Буг у 2014 році

Збірник / За редакцією директора Krzysztofa Markowski – Люблін: Управління статистики в Любліні, 2016. – 78 c.

Публікація підготовлена співробітниками Статистичного управління в Любліні спільно із статистичними управліннями Брестської (Білорусь), Волинської та Львівської (Україна) областей. Видання містить статистичну інформацію за 2014 рік про адміністративні одиниці Єврорегіону Буг з точки зору їх пам’яток, управління туризмом та туристичного руху, а також про зміни, які відбуваються в цьому відношенні на польсько-білорусько-українському пограниччі.

Мова: українська, англійська, польська, російська
Короткий статистичний щорічник Польщі/ /Mały Rocznik Statystyczny Polski (2015)

Збірник / За редакцією: Halina Dmochowska – Варшава: Центральний офіс статистики у Варшав, 2016. – 540 c.

У публікації наведена інформація, яка дозволить охарактеризувати рівень життя населення та стан економіки Польщі, а також основні показники щодо воєводств. Доповнюють видання міжнародні порівняння за окремими вибраними індикаторами. У загальних таблицях наведені окремі показники за 1950, 1960, 1970, 1980, 1990, 2000, 2005, 2010, 2012–2015рр. та основні індикатори щодо воєводств за 2015р.
Уся цифрова інформація згрупована у 21 тематичний розділ, який містить методологічні пояснення та дає можливість якнайповніше оцінити демографічний потенціал, умови та якість життя населення, економічну та суспільно-політичну ситуацію, стан навколишнього середовища.
Інформація наведена за 2005, 2010, 2014 та 2015рр. Публікація збагачена графіками та картограмами.

Мова: англійська, польська
Статистичний щорічник Словацької Республіки (2013)

Збірник / За редакцією Ľudmila Benkovičová – Братіслава: Статистичне управління Словацької Республіки, 2014. – 688 c.

Двадцять четвертий випуск Статистичного щорічника Словацької Республіки містить детальний огляд статистичної інформації про Словаччину в усіх сферах суспільного життя, в основному за 2009–2013 роки. У збірнику наведені дані про демографічний, соціально-економічний розвиток Словаччини, а також її міжнародна позиція в світі. У виданні наведено методологію, визначення основних показників та джерел даних.

Мова: словацька, англійська
Соціально-економічний потенціал Карпатського Єврорегіону у 2011–2013 роках

Збірник / Редакційна колегія: Marek Cierpiał-Wolan, Ján Cuper, Ján Kozoň, Dawid Lasek, Wiesława Magryś, Mária Malakucziné, Семен Матковський, Daniela Ştefănescu, Світлана Зимовіна – Львів: Головне управління статистики у Львівській області, - Жешув: Головний офіс статистики у Жешуві, 2015. – 152 c.

Публікація «Соціально-економічний потенціал Карпатського Єврорегіону у 2011–2013 роках» присвячена порівнянням соціального та економічного потенціалу регіонів Польщі, Словаччини, України, Угорщини і Румунії, які входять до складу Карпатського Єврорегіону.
Метою даної праці є створення на основі порівнянних статистичних даних інформаційної бази, яка б покращила можливість прийняття правильних рішень щодо планування та реалізації діяльності, спрямованої на розвиток та поліпшення умов життя населення Карпатського Єврорегіону та прилеглих територій. Публікація містить аналітичну частину, а також інформацію щодо демографічної ситуації, ринку праці, заробітної плати, туризму, сільського та лісового господарства, валового регіонального продукту, громадської безпеки. У загальних таблицях наведені окремі показники, які характеризують прикордонні регіони на тлі відповідних держав.
Кожен розділ містить методологічні пояснення. Публікація збагачена графіками та картограмами.

Мова: українська, англійська
Вроцлав і Львів – міста-партнери

Збірник / Редакційна колегія: Галина Возняк, Агнєшка Ільчук, Станіслав Камінський, Агата Гіруль, Світлана Зимовіна, Семен Матковський, Ольга Перестюк – Львів: Головне управління статистики у Львівській області, - Вроцлав: Управління статистики у Вроцлаві, 2015. – 82 c.

Публікація «Вроцлав і Львів – міста-партнери» підготована управліннями статистики у Вроцлаві та у Львівській області з метою порівняння соціально-економічного становища міст Вроцлава і Львова та визначення їх ролі у відповідних регіонах та державах.
Публікація містить основну статистичну інформацію щодо географічного середовища, демографії, систем освіти та охорони здоров’я, культури, туризму, ринку праці та заробітної плати, доходів та видатків місцевого бюджету, діяльності суб’єктів господарювання, інвестицій, промисловості та будівництва, житлово-комунального господарства, авіаційного транспорту та громадської безпеки.
Крім статистичних даних у виданні наведено історичний опис «Вроцлав та Львів – від історії до сучасності» та аналітичну характеристику «Статистичні портрети Вроцлава та Львова».
файл переглядається за допомогою Adobe AcrobatВроцлав і Львів – міста-партнери
Мова: українська, польська
Люблінське воєводство 2015 – підрегіони, повіти, гміни

Збірник / за редакцією Кжиштофа Марковського – Люблін: Управління статистики в Люблін, 2015. – 384 c.

Ця публікація доповнює статистичний щорічник Люблінського воєводства та видана з метою більш повної характеристики та відображення соціально-економічної ситуації воєводства в територіальному розрізі. Основна статистична інформація у розрізі підрегіонів, повітів та гмін за 2014р. упорядкована у 16-ти тематичних розділах, кожен з яких містить методологічні пояснення, а також для наочності дані представлені на графіках та картах. Окремі показники для Люблінського воєводства загалом наведені в загальних таблицях за 2000, 2005, 2008–2014рр., а детальніше, в територіальному розрізі, – за 2005 і 2014рр.

Мова: англійська, польська
Статистичний щорічник Люблінського воєводства (2014)

Збірник / за редакцією Кжиштофа Марковського – Люблін: Управління статистики в Люблін, 2015. – 391 c.

У публікації в загальних таблицях наведені окремі показники, які характеризують Люблінське воєводство на тлі Польщі у 2014р. та за 2000, 2005, 2008–2014рр. Основна цифрова інформація про соціальні та економічні явища і процеси у Люблінському воєводстві згрупована в 23 тематичні розділи та дозволить оцінити демографічний потенціал, умови та якість життя населення, стан економіки та навколишнього середовища даного регіону. Кожен розділ містить методологічні пояснення. Інформація наведена за 2005, 2010, 2013 та 2014рр. Публікація збагачена графіками та картограмами.

Мова: англійська, польська
Прикордонний рух та витрати нерезидентів у Польщі і резидентів за кордоном у 2014 році

Збірник / Редакційна колегія: Марек Цєрпал-Волян та Едита Гєлбага – Варшава: Центральний офіс статистики у Варшаві, - Жешув: Головний офіс статистики у Жешуві, 2015. – 166 c.

У публікації «Прикордонний рух та витрати нерезидентів у Польщі і резидентів за кордоном у 2014 році» наведені результати обстеження осіб, які перетинали зовнішній та внутрішній кордон Європейського Союзу на території Польщі. Зокрема, інформація стосується витрат, здійснених іноземними громадянами у Польщі та польськими – за кордоном, а також прикордонного руху: мети подорожі, частоти перетину кордону, інтенсивності руху в залежності від кілометрової зони місця проживання осіб та місця здійснення купівлі.
Складається з методологічної, аналітичної й табличної частин.

Мова: польська
Польща в Європейському Союзі 2004-2014 / Poland in the EUROPEAN UNION 2004-2014

Збірник / за редакцією проф. Януша Вітковського – Варшава: Центральний офіс статистики у Варшаві, 2014. – 115 c.

Видання присвячене 10-річчю перебування Польщі у Європейському Союзі. Наведена інформація дає змогу оцінити зміни, які відбулись у розвитку держави з 2004 року та показати її місце серед країн ЄС. У публікації містяться дані, які характеризують демографічну ситуацію, ринок праці, розвиток інформаційно-телекомунікаційних технологій, економіки, включаючи сферу продукції та послуг, а також міжнародну торгівлю. Один із розділів присвячено аналізу основних показників моніторингу реалізації Європейської стратегії 2020. Аналітична частина публікації містить велику кількість графіків, карт і таблиць, а також ранжування країн-членів ЄС.

Мова: англійська, польська
 
 Про нас      Діяльність
Головного управління
 Нормативна база Методологія,
класифікації
 Публічна
інформація
 Замовлення
інформації
  
© ГУСуЛО, 1999-2017
Обов'язкове посилання на джерело
Розробник сайту  
Управління інформаційних технологій   
Державна служба статистики України Головне управлiння статистики у Львiвськiй областi