Державна служба статистики України
Головне управління статистики у Львівській області
Facebook   Twitter   instagram
Головна
Головна
 Про нас  Діяльність
Головного управління
 Нормативна база Методологія,
класифікації
 Публічна
інформація
Замовлення
інформації
   Корисні ресурси   Мапа сайту   Контакти  
Новини »
Міжнародне
співробітництво
Новини »
Партнери »
Українсько-польські та
зарубіжні публікації »
Основні показники
транскордонних регіонів »
Візуалізація показників »
Транскордонна статистика »
Для користувачів »
Для респондентів »
Оголошення »
Події »
Бази даних »
Статистична інформація »
Повідомлення і аналітика »
Публікації »
Статистика за темами »
Львівська область
в Україні »
Паспорт області »
Населення України »
Переписи »
Інфографіка »
Ґендерна статистика »
Статистика для школярів »
Єдиний державний реєстр підприємств та організацій України (ЄДРПОУ) »
Анкетні опитування »
Бібліотека »

Єдиний ВЕБ-портал органів виконавчої влади України

Платформа Центрів Дія

Національне агентство з питань запобігання корупції

Державна служба статистики України

Національна академія статистики, обліку та аудиту запрошує на навчання!

збільшити розмір шрифта зменшити розмір шрифта   Версія для друку
Головне управлiння статистики у Львiвськiй областi | Міжнародне співробітництво
Головна Міжнародне співробітництво »

Основні показники транскордонних регіонів


Природний рух населення на 1000 осіб
У 2021 році у зв’язку із пандемією COVID-19 в усіх регіонах зменшився рівень народжуваності та зріс рівень смертності. У Львівській області рівень народжуваності менший, ніж у воєводствах, а рівень смертності – вищий, і відповідно, суттєвіше природне скорочення населення. Природне скорочення населення відбулось в усіх регіонах.

Міграційний рух населення на 1000 осіб
Міграційний рух у воєводствах у 2021 році характеризувався від’ємним сальдо міграції (перевищення вибулих над прибулими). У Львівській області у 2021 році, на відміну від 2010 року, кількість прибулих перевищила кількість вибулих.

Середня очікувана тривалість життя населення при народженні, роківСередня тривалість життя чоловіків та жінок у воєводствах Польщі є вищою, ніж у Львівській області, зокрема чоловіків – на 4-6 років, жінок – на 3-4 роки

Рівні зайнятості та безробіття населенняРівень безробіття населення порівняно з 2020 роком зменшився у Люблінському воєводстві. У Львівській області рівень безробіття залишається вищим, ніж у воєводствах

Примітка.У Львівській області рівень зайнятості та безробіття наведено щодо населення у віці 15 років і старше, у воєводствах Польщі – у віці 15-89 років (безробіття населення у віці 15-74 роки).

Розподіл зайнятого населення за видами економічної діяльності у 2021 році, у % до підсумку
У Львівській області найбільше населення зайнято у торгівлі та сільському господарстві, у Підкарпатському воєводстві – у промисловості та торгівлі, у Люблінському воєводстві – у сільському господарстві та промисловості.
Структура сукупних витрат домогосподарств у 2021 році, у % до підсумку
Більше половини витрат домогосподарств у Львівській області припало на купівлю продуктів харчування, більше десятої частини – на утримання житла.
У воєводствах на їжу витрачають менше (близько третини витрат у Підкарпатському воєводстві – 31% та четверта частина у Люблінському – 26%), більше – на утримання житла, на послуги охорони здоров’я, освіти, відпочинку та культури, у 2,1-2,4 раза більше – на транспорт та зв’язок.Споживання окремих продуктів харчування у домогосподарствах у 2021 році


Споживання населенням окремих продуктів харчування у Львівській області перевищує відповідні показники у воєводствах. Зокрема майже у 3 рази більше спожито картоплі, у 1,7-2,7 раза більше – цукру та овочів, у 1,7 раза більше – яєць, на 35-40% більше спожито хліба і хлібних продуктів. М’яса і м’ясопродуктів споживалось на рівні сусідніх воєводств.

Рівень обладнання квартир житлового фонду у 2021 році


У Львівській області рівень обладнання квартир житлового фонду газом перевищував аналогічний показник у Підкарпатському воєводстві на 12 в.п., у Люблінському - майже удвічі. Рівень обладнання квартир водопроводом, каналізацією, опаленням був нижчим, ніж у воєводствах, на 11-22 в.п.
Прийняття в експлуатацію нового житла

Прийняття в експлуатацію нового житла у 2021 році порівняно з 2020 роком у Львівській області зросло на 19%, тоді як у воєводствах – на 6-9%.
Основні показники охорони здоров’я у 2021 році


Забезпеченість населення Львівської області лікарями та лікарняними ліжками вища, ніж у сусідніх воєводствах Польщі, середнім медичним персоналом – нижча, зокрема кількість лікарів на 10 тис. населення більша на 13-49%.

Структура валової доданої вартості за видами економічної діяльності у 2021 році, у % до підсумку
Промисловість забезпечувала у 2021 році п’яту частину валової доданої вартості (ВДВ) у Львівській області та у Люблінському воєводстві, близько третини – у Підкарпатському воєводстві.Вагому частку у Львівській області має також сільське господарство. Майже дві третини ВДВ у Львівській області та Люблінському воєводстві (у Підкарпатському воєводстві - 60%) створено у торгівлі та сфері послуг.


Примітка. У воєводствах дані наведено за 2020 рік.
Структура посівних площ за групами культур у 2021 році


У Львівській області частка зернових та зернобобових культур у структурі посівних площ значно менша, порівняно з воєводствами – 44% та 72–74% відповідно. Проте значно більшою порівняно з воєводствами є частка посівних площ картоплі та овочів та технічних культур

Структура продукції сільського господарства у 2021 році, % до підсумку
У структурі продукції сільського господарства найбільшу частку у Львівській області займало виробництво картоплі, овочевих культур, плодів та ягід, друге та третє місця належали зерновим і зернобобовим культурам та технічним культурам.У Підкарпатському та Люблінському воєводствах у трійку лідерів входили зернові та зернобобові культури, картопля, овочі та фрукти та сільськогосподарські тварини .

Примітка. У воєводствах – молоко коров’яче.

Виробництво основних видів продукції рослинництва на 1 особу у 2021 році, кг


Львівська область є лідером з виробництва картоплі та овочевих культур у розрахунку на 1 особу населення - картоплі вироблено у 3,4-3,7 раза більше порівняно з воєводствами.
Люблінське воєводство значно випереджає сусідні Львівську область та Підкарпатське воєводство за виробництвом зернових культур та плодів і ягід.

Примітка. У воєводствах дані про виробництво картоплі наведено без урахування присадибних ділянок.

Виробництво основних видів продукції тваринництва на 1 особу у 2021 році, кг


Львівська область виробляла у розрахунку на 1 особу населення на 23-72% більше яєць порівняно з сусідніми воєводствами. Люблінське воєводство виробляло м’яса та молока у 1,7 та у 2,3 раза більше, ніж у Львівській області, та в 4,7 разів більше – ніж у Підкарпатському воєводстві.

Примітка. У воєводствах молоко наведено в літрах.

Індекси промислової продукції (2010=100%)


Темпи зростання обсягу промислової продукції відносно 2010 року у Львівській області є значно нижчими порівняно з Підкарпатським та Люблінським воєводствами.

Індекси будівельної продукції (2010=100%)


Відносно 2010 року обсяг виробленої будівельної продукції у Львівській області зріс у 2 рази, у воєводствах – на 48-52%.

Індекси споживчих цін (2010=100%)


Темпи зростання споживчих цін у Львівській області значно перевищують темпи інфляції у воєводствах. Відносно 2010 року у Львівській області ціни зросли утричі, у сусідніх регіонах Польщі – на 22-24%.

Примітка. Окремі відносні показники у воєводствах розраховано Головним управлінням статистики у Львівській області на основі даних управлінь статистики у Підкарпатському та Люблінському воєводствах.Відділ публікаційної та інформаційно-
аналітичної роботи
ve@lv.ukrstat.gov.ua
(032) 258-59-28

 
 Про нас      Діяльність
Головного управління
 Публічна
інформація
 Замовлення
інформації
Мапа сайту   
© ГУСуЛО, 1999-2023
Обов'язкове посилання на джерело
Розробник сайту  
Управління інформаційних технологій | Відділ інформаційних систем