Головне управління статистики у Львівській області

Головне управління статистики у Львівській області

Основні тенденції
соціально-економічного розвитку
Львівської області


Аналітичний огляд

Шановні користувачі статистичної інформації!

Пропонуємо до вашої уваги аналітичний огляд "Основні тенденції соціально-економічного розвитку Львівської області у 2021 році" у новому форматі цифрової публікації!

Переваги формату!

Цей формат є більш зручним у використанні, легким для сприйняття, містить сучасну інтерактивну візуалізацію, що дозволить швидше зорієнтуватись та краще зрозуміти статистичні показники.

Доповідь містить багатий статистичний матеріал, який дає змогу дослідити тенденції та закономірності динаміки основних показників соціальної і економічної сфер діяльності області у 2021 році порівняно з попередніми роками.

Інформація згрупована у 15 розділів: населення та міграція, ринок праці, доходи населення, споживчі ціни, житлово-комунальне господарство, соціальний захист населення, кримінальні правопорушення, суб’єкти ЄДРПОУ, промисловість, сільське господарство, будівництво, капітальні інвестиції, транспорт, зовнішня та внутрішня торгівля. Окремі дані представлено у вигляді таблиць під графічним матеріалом.

На початку наведено короткі підсумки та основні показники, місце і частку області в Україні.

Аналітичний матеріал підготовлено на основі даних статистичної та адміністративної звітності. Копіювання тексту дозволяється з посиланням на джерело.

Доповідь можна завантажити у форматі pdf Завантажити!

Цифрову публікацію "Основні тенденції соціально-економічного розвитку Львівської області у 2020 році" можна переглянути тут 2020.

Більше інформації на вебсайті – у базі даних "СтатБанк Львівської області", "Зовнішня торгівля" рубриці "Статистична інформація", у тематичних розділах та електронній бібліотеці.

Вебсайт Головного управління:

www.lv.ukrstat.gov.ua

Електронна пошта:

ve@lv.ukrstat.gov.ua

Контактна інформація

Відділ публікаційної та інформаційно-аналітичної роботи, Ольга Перестюк

ТЕЛЕФОН:

258-59-28

Зауваження та побажання ви зможете залишити за допомогою сервісу "ЗВОРОТНИЙ ЗВ'ЯЗОК" на головній сторінці вебсайту.